Gwiazdy

Magda Gessler przejęta słowami męża: "Zaskoczenie, wzruszenie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski nie dzielą się zbyt często szczegółami swojego życia prywatnego. Teraz prowadząca "Kuchenne Rewolucje” zrobiła mały wyjątek. Na Facebooku udostępniła niezwykle czuły wpis autorstwa swojego ukochanego. Nie ukrywała, że była jego słowami niezwykle wzruszona.

Magda Gessler wzruszona słowami męża

Magda Gessler pokazała swoim fanom wiadomość, którą dostała od Waldemara Kozerawskiego. Prowadząca "Kuchenne rewolucje” i jurorka "MasterChefa” podzieliła się w sieci czystym wyznaniem miłości, przyjaźni i oddania.

- Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć, czy postów, oddzielając życie prywatne od świata medialnego. Social mediów... Dzisiaj postanowiłem to zmienić. Chciałbym powiedzieć o Mojej Żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku - czytamy na Facebooku.

- Zawsze skłonna do pomocy każdemu, z kim zetknie ją los. To nie tylko pomoc w "Kuchennych Rewolucjach", ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji, w jakich się znajduje. Doświadczam tego na każdym kroku, będąc z Nią na urlopie, w domu czy na towarzyskim spotkaniu. [...] Magda nawet dzwoni do mnie, radząc się, co jeszcze można zrobić. Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkowa i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za Nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham Cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj - napisał o swojej żonie Waldemar Kozerawski.

Magda Gessler o swoim mężu

Magda Gessler najwyraźniej nie spodziewała się tak tak wzruszającego wyznania ze strony swojego męża. Jego słowa niezwykle ją rozczuliły.

- Zaskoczenie... wzruszenie... Waldemar - napisała na Facebooku restauratorka. Post ozdobiła dwoma serduszkami.

Internauci też byli pod wrażeniem.

O urodzinach Waldemara i o tym, jak "Sto lat" śpiewała mu Urszula Dudziak, Magda Gessler opowiadała w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Anita Werner świętuje urodziny ukochanego. Dziennikarka zachwyciła stylizacją

Córka Joanny Krupy spędza czas z babcią i... jeździ na mopie! "Kto potrzebuje zabawek?"

Adele, Hudson, Niezgoda, Grabowski, Sekielski, Big Boy - te gwiazdy schudły najwięcej! Poznaj ich sposoby na utratę wagi

Autor: Oscar Dąbkowski

Pozostałe wiadomości