Gwiazdy

Była partnerka Tomasza Karolaka związała się ze światowej klasy muzykiem. Magda Dziun opowiedziała nam o nowej miłości

Gwiazdy

Magda Dziun od kilku lat robi karierę za oceanem i właśnie tam spotkała miłość swojego życia. Tylko nam zdradziła, jak wygląda związek kochającej muzykę modelki i światowej gwiazdy rocka.

Kariera Magdy Dziun

Twarz Magdy Dziun zdobiła okładki najlepszych magazynów modowych na świecie, jednak wiadomo, że jej największą pasją jest muzyka. Polka, której kariera rozkwita w USA, polskiemu show-biznesowi przypomniała o sobie krótkim, lecz głośnym związkiem z Tomaszem Karolakiem. Razem pojawili się m.in. na premierze filmu "7 uczuć" w październiku 2018 roku. Teraz jednak modelka jest szczęśliwie zakochana w innym mężczyźnie, a jest nim Frank Ferrer, perkusista kultowego zespołu Guns N' Roses . Jak się poznali?

- Poznaliśmy się przez naszego wspólnego znajomego. W ogóle nie zwróciłam na niego uwagi. (...) Jesteśmy razem kilka miesięcy. Etap motylków w brzuchu jest i mam nadzieję, że ten etap (...) będzie na zawsze - wyznała Magda Dziun w Dzień Dobry TVN.

Magda Dziun o związkach

Magda już jako nastolatka była fanką owego zespołu. Kiedy miała zaledwie 12 lat na ścianie swojego pokoju narysowała logo Guns N' Roses, z czego nie była zadowolona jej mama. Gdy dorastała, marzyła z kolei o tym, by być modelką i tworzyć związek z muzykiem. Jej marzenia szybko się zrealizowały, gdyż w wieku 16 lat zaczęła pracować w zawodzie i wtedy też została dziewczyną artysty.

- Od kiedy miałam 16 lat, byłam z Piotrem Banachem, założycielem zespołu Hey. Byliśmy w związku 11 lat . Jest mi to znane. Później nawet jak powiedziałam mojej mamie, że jestem z Frakiem, mama stwierdziła: "Boże, muzyk, znowu" - wspominała modelka w naszym programie.

Choć próbowała relacji z innymi mężczyznami, nie udawało się. Wyznała, że była nawet na randce z biznesmenem, jednak to spotkanie określiła mianem "porażki". Teraz jest szczęśliwa u boku Franka i to z nim chce układać swoje życie. A jakie jest jej zawodowe marzenie?

- Chciałabym, żeby wróciło to piękno z lat 90., ta klasyczna uroda i to wszystko, co było w latach 90. Chciałabym, aby właśnie starsze modelki - takie jak ja - pracowały więcej, a nie żeby młodsze były stylizowane na starsze - dodała Magda Dziun.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości