Na spacerze z Magdą Bieńkowską i maleńką Zosią. O czym marzy Miss Polski 2015?

Aktualizacja:

Magda Bieńkowska i Łukasz Kubot zostali rodzicami. Nasza dziennikarka Basia Pasek wybrała się na spacer z Miss Polski 2015 i małą Zosią. W programie modelka opowiedziała o kulisach macierzyństwa, jak poznała tenisistę oraz czy zamierza go poślubić.

Magdalena Bieńkowska, modelka i Miss Polski 2015, kilka tygodni temu urodziła córeczkę. Szczęśliwym tatą jest Łukasz Kubot, światowej sławy tenisista. O jej ciąży niewiele osób wiedziało. Jak udało się utrzymać wszystko w tajemnicy?

To nie było trudne. Bardzo późno miałam brzuch. Sama czekałam, aż się w końcu pojawi. Jakoś specjalnie tego nie ukrywaliśmy. To tak naturalnie wyszło. Chcieliśmy zachować, jak najwięcej dla siebie

- wyznała z uśmiechem modelka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?? @mpiecha ?

Post udostępniony przez Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska)

Magda Bieńkowska o szczegółach porodu

Okazuje się, że Zosia sama zadecydowała, kiedy pojawi się na świecie. Tuż przed porodem Magdzie udało się jeszcze obronić pracę dyplomową.

To było tak, że pojechaliśmy do szpitala, w którym mieliśmy rodzić, żeby zrobić test na koronawirusa. Łukasz musiał być pewny przed wylotem na turniej. Tej samej nocy zaczęłam się trochę źle czuć i stwierdziłam, że jak już będę w szpitalu, zrobię KTG. No i zostałam już w tym szpitalu. Dzwonimy do taty, który czeka na pobranie krwi i mówię: rodzę!

- wspominała.

Ten moment, gdy kładą to dzieciątko na brzuchu, to jest potrójne znieczulenie. Wszystko odchodzi i po prostu już nic innego się nie liczy

- dodała.

Magda Bieńkowska po raz pierwszy została mamą

Magda przede wszystkim wielkie gratulacje. (…) Witamy małą Zosię na świecie

– pogratulowała w imieniu redakcji nasza dziennikarka Basia Pasek i zapytała Magdę, jak się odnajduje w nowej roli.

Mało śpimy, ale to jest chyba normalne, ale odpukać nie mamy na razie żadnych kolek, problemów. Budzimy się tylko na jedzenie, więc jest wszystko dobrze

- oświadczyła.

W show-biznesie wiele znanych matek publikuje w swoich mediach społecznościowych wizerunek dziecka, jednak Magda Bieńkowska i Łukasz Kubot postanowili, że będą chronić prywatność córki.

Nawet nam nie przyszło przez myśl, żeby pokazać Zosię. Jak dorośnie, sama zadecyduje, czy będzie chciała funkcjonować w mediach

– poinformowała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Najpięknieszy widok?

Post udostępniony przez Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska)

Magda Bieńkowska i Łukasz Kubot – kulisy związku

Miss Polski w programie przyznała, że bycie ze światowej klasy tenisistą nie jest proste. Nie chce jednak, by dla niej i Zosi porzucił wszystko. Dzielnie mu kibicuje i wspiera.

Bardzo chce, żeby cały czas grał i nie przerywał, a pomiędzy turniejami jak tylko może, to do nas przyjeżdża

– powiedziała Magda.

Okazuje się, że to właśnie miłość do tenisa połączyła Magdę i Łukasza, a dokładniej wspólni znajomi z branży. Zresztą sama modelka i jej rodzina trenuje na kortach. Czy po narodzinach Zosi para zdecyduje się, by stanąć na ślubnym kobiercu? W końcu Magda wielokrotnie na sesjach zdjęciowych miała na sobie białą suknię.

To jest z moich marzeń, by stanąć przed ołtarzem i założyć tę białą suknię. Jak już Zosia będzie większa i nie będzie karmiona piersią, to wtedy zaplanujemy ślub

- zdradziła.

Na tę chwilę Magda chce się skupić na wychowywaniu córki. Na razie nie myśli o powrocie do modelingu. Trzymamy za nią kciuki i całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz wideo: Miss Polski 2015 na rowerowej wycieczce po Mazurach

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Basia Pasek

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości