Gwiazdy

Maffashion walczy z hejtem i pokazuje wulgarne wpisy o swoim synku. "Niech to będzie przestroga dla tych, co podobnie się bawią w Internecie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Julia Kuczyńska od kilku miesięcy jest mamą Bastiana. Synek jednej z najpopularniejszychpolskich blogerek modowych i aktora Sebastiana Fabijańskiego przyszedł na świat we wrześniu ubiegłego roku. Szczęście młodych rodziców zakłóca jednak internetowy hejter. Maffashion postanowiła z nim walczyć.

Maffashion o macierzyństwie i pracy

Julia Kuczyńska urodziła swoje pierwsze dziecko 10 września 2020 r. Mały Bastek momentalnie skradł serca swoim rodzicom, mimo że nie daje im spać.

- Totalnie nie ma ochoty spać, ma też kolki. Ale gdyby nie pomoc, czy to mamy, która wcześniej do mnie przyjechała, czy teraz zatrudniłam nianię (...), to nie dałabym rady na pewno funkcjonować tak, jak wcześniej - przyznała blogerka podczas listopadowej rozmowy z Dzień Dobry TVN.

Dzięki tej pomocy z powodzeniem może łączyć prowadzenie swojej marki odzieżowej z macierzyństwem.

- Wydaje mi się, że kobiety mają tę jakąś tajemniczą umiejętność, że kiedy pojawia się dziecko, to potrafią super organizować sobie czas, chyba nawet lepiej niż przed ciążą, przed dzieckiem. (...) Daję radę. Ja od samego początku wiedziałam, jak to będzie wyglądało - że po prostu ten pierwszy rok, nawet pierwsze kilka lat, będzie takim trochę hardcorem - zaznaczyła Julia.

Jednak nie przypuszczała chyba, że jako młoda mama będzie musiała mierzyć się z problemem internetowego hejtu.

Maffashion o synku Bastianie

Influencerka w mediach społecznościowych nie ukrywa, tropem wielu innych gwiazd, twarzy swojej pociechy. Choć zdaje sobie sprawę, z czego wynikają obawy innych popularnych mam.

- Uważam, że dziecko przez pierwsze lata tak się zmienia, że on będzie za chwilę jeszcze inaczej wyglądał, więc raczej mu nic nie grozi. Poza tym nie widziałam, aby gdziekolwiek w mediach - przynajmniej u nas w Polsce - kiedykolwiek zrobiono jakiemuś dziecku krzywdę - mówiła Julia w Dzień Dobry TVN.

Maffashion walczy z hejtem w Internecie

Okazuje się niestety, że są osoby, które zamieszczają pod zdjęciem jej dziecka nienawistne wpisy. Blogerka postanowiła nie przejść obok tego obojętnie i wrzuciła do sieci screeny wulgarnych komentarzy. Jednocześnie poprosiła swoich fanów o pomoc.

- Nie opublikowałabym tego, gdyby nie te ohydne komentarze pod zdjęciem dziecka . Zazwyczaj olewam (i olewałam wcześniej wiadomości tego kogoś) takich trolli. Jednak to już gruba przesada. Wiem, że osoba stojąca za tym profilem wysyła takie wiadomości/komentarze nie tylko mi (tu też screeny od mojej Lany). Zgłoszenie konta tej osoby to za mało moim zdaniem. Ktoś wie gdzie to zgłosić? Najchętniej chciałabym tez IP. PS i mam w d**** to, że upubliczniam profil! Niech to będzie przestroga dla tych, co podobnie się "bawią" w Internecie - napisała Julia na Instagramie.

Obserwatorzy blogerki nie kryją oburzenia.

- Nie wierzę, że są tacy ludzie na świecie. Masakra. Przegięcie. Takich ludzi od razu trzeba zgłaszać na policję. Ludzie czują się zbyt bezkarni obrażając innych w internecie - czytamy w komentarzach.

Maffashion podziękowała za wszystkie porady. Jak dodała, "sprawa ruszyła".

Mateusz Hałdki w Dzień Dobry TVN odniósł się do tego przykrego incydentu. Nie ma wątpliwości, że sprawą wszechobecnego hejtu powinny zająć się odpowiednie osoby.

- Tutaj jest pole do działania dla administratorów portali społecznościowych. Coś musi się stać i trzeba z tym skończyć - powiedział reporter.

- Nie można pozwolić, żeby hejt stał się czymś naturalnym i normalnym. Trzeba to wyrwać jak chwasty - dodał od siebie Andrzej Sołtysik.

Zobacz też:

Międzynarodowy sukces Maffashion! Jedna z sióstr Kardashian pokazała się w projekcie jej marki

Najlepsze ciążowe stylizacje Maffashion. Jak blogerka ukrywała brzuszek?

Sebastian Fabijański i Maffashion planują ślub? Para odniosła się do krążących plotek

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości