Gwiazdy

Maffashion opowiedziała o seksie po ciąży. "Częstotliwość zbliżeń się zmieniła"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion, półtora roku temu po raz pierwszy została mamą. Narodziny jej syna Bastka były przełomowym momentem w życiu gwiazdy. Influencerka zdecydowała się na szczere wyznanie na temat seksualności po ciąży. Co się zmieniło?

Julia Kuczyńska - macierzyństwo

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański we wrześniu 2020 roku powitali na świecie swojego syna Bastiana. Influencerka prawie do samego rozwiązania trzymała w tajemnicy fakt, że spodziewa się dziecka. To była ta część jej prywatnego życia, którą nie chciała zbyt wcześnie dzielić się z mediami. Pragnęła w spokoju cieszyć się tym czasem, ponieważ musiała uważać na swoje zdrowie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Po trzy razy w tygodniu byłam u lekarza. Musiałam być cały czas pod kontrolą, musiałam bardzo pilnować hormonów. Bo mogłam tę ciążę po prostu stracić - wyznała Julia w podcaście "Tak Mamy". Kuczyńska dopiero pod koniec ciąży opublikowała w sieci zdjęcie z dużym, zaokrąglonym brzuchem.

Julia i Sebastian zanim zostali rodzicami, byli parą przez kilka miesięcy. Wieść o tym, że spodziewają się dziecka, zelektryzowała wówczas media, ponieważ mało kto wierzył, że ich relacja przetrwa próbę czasu. Maffashion przyznała jednak, że ciąża nie była dla niej zaskoczeniem, ponieważ była już gotowa na to, aby zostać mamą.

- Tu nie chodzi tylko o trafienie na odpowiedniego partnera. Bo gdybym sama nie była gotowa, to bez względu na to, jak bardzo byłabym zakochana, jakie miałabym motyle w brzuchu, to nie zdecydowałabym się na dziecko. Bo nie czułabym, że podołam. A ja już to czułam. (…) Rozmawialiśmy o tym z Sebastianem i bez względu na to, jakie są spekulacje, ciąża nie była niespodzianką. To było planowane - podkreśliła Julia.

Julia Kuczyńska o seksualności

Julia Kuczyńska chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. W podcaście "Tak Mamy" otworzyła się na temat seksualności po ciąży. Wiele kobiet boi się o tym mówić, jednak gwiazda Internetu postanowiła przełamać tabu.

- Od razu po ciąży czułam się osobą seksualną. Wiadomo, gdy kobieta rodzi, to działają u niej hormony. Te emocje przenosi na dziecko, na tę bliskość, więc mniej potrzebuje jej od partnera. Plus dochodzi oczywiście połóg. Ja poszłam w oddawanie bliskości i uwagi dziecku, więc częstotliwość zbliżeń z partnerem oczywiście się zmieniła. No i przez zmęczenie, powiedzmy sobie szczerze. Lubię też, jak jest klimat, jakieś budowanie napięcia, chyba zresztą większość kobiet tak ma. A tutaj teraz nie ma na to przestrzeni - powiedziała Maffashion.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości