Gwiazdy

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska wkrótce zostaną rodzicami. Przyjaciółka pary zdradziła płeć dziecka

Gwiazdy

Magdalena Bieńkowska

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska z niecierpliwością oczekują, aż na świat przyjdzie ich pierwszy potomek. Para zorganizowała niedawno baby shower, a zdjęcia zamieszczone w sieci przez przyjaciółkę zdradziły płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska – szczęśliwa para

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska stronią od mediów, a w sieci nie pokazują zbyt wiele wspólnych, prywatnych zdjęć. Sportowiec od czasu do czasu robi jednak wyjątki i dzieli się z fanami szczęśliwymi chwilami. Tak było w przypadku zaręczyn, które tenisista zaplanował w dniu swoich 38. urodzin. Tego dnia w mediach społecznościowych pojawiła się romantyczna fotografia pary pozującej na tle opery w Sydney. Wkrótce zakochani ponownie zaskoczyli swoich fanów. Tym razem to Magda opublikowała w sieci zdjęcia z sesji, na których widać zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Zachwyceni fani licznie komentowali piękne fotografie miss, a gratulacjom nie było końca. Warto dodać, że Łukasz Kubot tym samym wkrótce dołączy do grona polskich tenisistów, którzy w ostatnim czasie przywitali na świecie swoje pociechy. Rodzicami zostali już Jerzy Janowicz i Marta Domachowska, a niedawno synka urodziła Agnieszka Radwańska. Wszystkich intryguje jednak wiadomość dotycząca płci dziecka. Czy sportowiec i jego piękna partnerka powitają na świecie syna, czy córkę? Tę informację zdradziła przypadkowo jedna z przyjaciółek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Catching memories??

Post udostępniony przez Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska)

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska: synek czy córeczka?

Odkąd na Instagramie Magdaleny pojawiły się urocze zdjęcia z rodzinnej sesji, fani wciąż zadają sobie pytanie, chłopiec czy dziewczynka? Wszelkie wątpliwości rozwiał post zamieszczony przez Olgę Buławę. Przyjaciółka pary w mediach społecznościowych opublikowała post z baby shower, a jej zdjęcie mówi samo za siebie. Kolorystyka, w jakiej utrzymany był wystrój domu oraz napis na balonie zdradziły, że Magda i Łukasz spodziewają się dziewczynki.

Jak przybiegała impreza? Na baby shower, oprócz różowych balonów, nie zabrakło także smakowitego jedzenia. Na stole pojawiły się owocowe tarty, mini bezy oraz piękny biało-złoty tort z misiem. Dom ozdabiały także świeże kwiaty.

Zobacz także:

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości