Gwiazdy

Lara Gessler spodziewa się dziecka. Radosną nowinę ogłosiła w wyjątkowy sposób

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Lara Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się drugiego dziecka. Restauratorka ogłosiła szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z okazji urodzin męża opublikowała w sieci krótki film, na którym zaprezentowała pokaźny ciążowy brzuszek. - Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne - napisała młoda mama pod nagraniem.

Lara Gessler jest w ciąży

Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz pierwszy zostali rodzicami w październiku 2020 roku. Wtedy na świecie pojawiła się ich córka, Nena. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka już niebawem doczeka się rodzeństwa. W mediach społecznościowych pojawił się wyjątkowy film, zapowiadający ważne zmiany w życiu rodziny.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- +1. Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat - napisała Lara Gessler pod romantycznym nagraniem, na którym zaprezentowała ciążowy brzuszek. Wideo opublikowane w mediach społecznościowych z okazji urodzin Piotra Szeląga z całą pewnością zapisze się w pamięci jubilata, ale także internautów.

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się dziecka

Post Lary Gessler wywołał nie lada sensację w sieci. Wiadomość nie pozostała obojętna zarówno przyjaciołom pary, jak i wiernym fanom restauratorki. Pod wzruszającym filmem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami. Szczere powinszowania zamieściły pod nagraniem także gwiazdy polskiego show-biznesu.

- Pięknie! Gratulacje! - napisała aktorka Monika Mrozowska, a w jej ślady poszły między innymi Agnieszka Włodarczyk, Olga Frycz, Zofia Zborowska, Anna Korcz i Katarzyna Sokołowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości