Gwiazdy

Królewski ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz. Jak wyglądała ceremonia?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego w show-biznesie?

Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów jest już po ślubie. 23-letni Brooklyn i jego narzeczona, Nicola Peltz powiedzieli sobie "tak" w posiadłości na Florydzie. Jak przebiegało wielkie wydarzenie?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – ślub

Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów 9 kwietnia oficjalnie został mężem Nicoli Peltz. Jak przebiegła ceremonia? Dla gości rozstawiono namioty, przygotowano wykwintne jedzenie oraz muzykę. Wydarzenie odbyło się w posiadłości ojca panny młodej na Florydzie i zostało zaplanowane na trzy dni.

Podczas żydowskiej ceremonii ślubu zakochanym udzielił rabin. Młodsze rodzeństwo Brooklyna Beckhama pełniło zaś ważną funkcję. Romeo i Cruz byli drużbami, a Harper Seven druhną.

Istotną rolę odegrała także suknia panny młodej, a właściwie trzy sukienki. Nicola o dobór odpowiednich kreacji zwróciła się do znanego projektanta Valentino. W celu wybrania idealnych modeli pojechała nawet do Rzymu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Portal "The Sun" przed ślubem doniósł także, Brooklyn postanowił rzekomo przyjąć nazwisko swojej przyszłej małżonki jako drugie imię. Co więcej, para podpisała także intercyzę.

Goście na ślubie Brooklyna Beckhama

Na ślubie Nicoli i Brooklyna nie zabrakło znanych gości. Wśród zaproszonych pojawili się m.in. Madonna, Eva Longoria, Gigi Hadid, Gisele Bundchen, Elton John, Mel B, Mel C, Emma Bunton, Geri Horner, Serena i Venus Williams, Gordon Ramsey.

Zaręczyny i wielka miłość

Brooklyn Beckham to najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów. Młodzieniec od trzech lat spotyka się z modelką i aktorką Nicolą Peltz. W lipcu 2020 roku para przekazała informację o zaręczynach. Wtedy to media spekulowały o sekretnym ślubie 22-letniego Brooklyn i 27-letniej Nicole. Doniesienia te okazały się wówczas nieprawdziwe.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Taylor Hill/ Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości