Ramówka

Co wydarzyło się w 6. odcinku "Mask Singer"? Sprawdź, kto ukrył się pod maską Ważki!

Ramówka

Autor:
Michalina
Kobla
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Ważka

W sobotę 9 kwietnia na antenie TVN pojawił się szósty odcinek nowego programu stacji, w którym pod oryginalnymi kostiumami ukrywają się wielkie gwiazdy. Co tym razem wydarzyło się w "Mask Singer"?

"Mask Singer" - jakie gwiazdy występują w show?

Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Julia Kamińska w każdym odcinku show mają za zadanie odgadnąć, kto kryje się pod wymyślnymi strojami. Posiadając ograniczoną liczbę informacji, dopytują zamaskowanych uczestników i typują, jaka może być ich tożsamość.

Pod koniec programu odbywa się głosowanie na najlepszy występ, na podstawie którego eliminowany jest uczestnik z najmniejszą liczbą głosów. Z programem do tej pory pożegnali się m.in. Mateusz Banasiuk, Stefano Terrazzino i Grzegorz Skawiński.

"Mask Singer" - 6. odcinek

W czwartym odcinku "Mask Singer" gościem specjalnym był Hubert Urbański. Prowadzący "Milionerów" pomagał jury odgadnąć, kto kryje się pod maskami. Na scenie pojawili się Bocian, Kogut, Deszcz i Ważka.

Ostatecznie maskę zdjąć musiała Ważka. Jury obstawiało, ze pod kostiumem kryje się Basia Kurdej-Szatan, Magda Boczarska lub Ewelina Lisowska. Tym razem mieli rację. Ważką okazała się być Barbara Kurdej-Szatan.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości