"Kontrola 3" już 10 lutego w Playerze. Do obsady dołączają nowe gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Informacja prasowa TVN
serial "Kontrola"

Fani "Kontroli" nie muszą długo czekać na kontynuację ulubionego serialu. 10 lutego na platformie Player pojawią się odcinki trzeciej serii kultowej już produkcji reżyserowanej przez Nataszę Parzymies. Obsadę uświetnią kolejne znane nazwiska. Kogo zobaczymy na ekranie?

"Kontrola 3" - losy bohaterów

„Kontrola” to uniwersalna i poruszająca historia o miłości. Serial podbił serca młodej publiczności i okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie - między innymi w Brazylii, Indii, USA i Chinach. W zeszłym roku produkcja trafiła na platformę Player.pl.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Czego możemy spodziewać się w trzecim sezonie sześcioodcinkowego filmu? Główne bohaterki dojrzały już do uczucia, które je połączyło.

Majka, po kilku miesiącach spędzonych za granicą, wraca do Polski. Natalia z kolei spędziła ten czas, skupiając się na realizacji swoich marzeń. Po długiej rozłące nie mogą doczekać się ponownego spotkania. Burzliwe czasy mają za sobą, a teraz do pełni szczęścia potrzebują już tylko siebie. I kiedy wydawać by się mogło, że nic nie może stanąć im na drodze, ich życie wywraca się do góry nogami. Decyzja o posiadaniu dziecka powinna być przemyślana, jednak tych rozważań w przypadku Majki i Natalii zabrakło. Czy uczucie, które je połączyło, jest na tyle silne, by zdołały przejść przez trudniejszy czas razem?

"Kontrola 3" - obsada

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek) i Annę Krotoską (matka Natalii). Do obsady dołączą również inne gwiazdy kina i estrady. Gościnnie pojawią się: Dorota Stalińska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak, Irena Melcer, Agata Różycka oraz Ralph Kaminski.

Za scenariusz i reżyserię „Kontroli” odpowiada Natasza Parzymies, a za realizację - Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem TVN i Player.pl jest Marta Pasławska. Autorem zdjęć jest Filip Pasternak.

"Kontrola 3" - kiedy premiera, gdzie oglądać

Premiera trzeciego sezonu "Kontroli" już 10 lutego w Playerze - odcinki będą emitowane w każdy czwartek. W kolejnych miesiącach, zgodnie z zapowiedziami, produkcja zasili również bibliotekę Discovery+.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Informacja prasowa TVN

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Michał Stańczyk dla TVN

Pozostałe wiadomości