Gwiazdy

Cały świat dowie się z nowego serialu o sekstaśmie Pameli Anderson. "Gwiazda nie ma zamiaru oglądać tej produkcji"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z show-biznsu
Wiadomości z show-biznsu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Fani Pameli Anderson już wkrótce dowiedzą się o dramatycznych chwilach z jej życia. 2 lutego odbędzie się premiera serialu "Pam&Tommy", w którym zostaną obnażone sekrety gwiazdy. Nie do końca jest to zgodne z jej wolą. W blond piękność wcieli się Lily James.

Premiera serialu "Pam&Tommy"

Pamela Anderson stała się symbolem lat 90. XX w., kiedy w czerwonym kostiumie kąpielowym biegała po plaży w serialu "Słoneczny patrol". Jej wizerunkiem zachwycały się miliony wielbicieli i wielbicielek, ale nie tylko wygląd gwiazdy budził emocje. Kilkanaście lat temu aktorka związana była z perkusistą Mötley Crüe, Tommym Lee. Byli wówczas jedną z najbardziej kontrowersyjnych par show-biznesu. Modelka wyszła za Lee 19 lutego 1995 roku, zaledwie po czterech dniach znajomości, a w 1996 i 1997 roku urodziła mu dwóch synów.

Jednym z ważniejszych wątków w ich relacji była prywatna sekstaśma, która została skradziona i opublikowana w Internecie. Materiał pod tytułem "Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon" był przez pewien czas numerem jeden na liście sprzedaży wideo dla dorosłych. Blond aktorka pozwała do sądu firmę, która rozprowadzała nagranie, a później dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód z Tommym i... tyle samo razy się z nim schodziła. W 1998 roku muzyk spędził 4 miesiące w więzieniu za pobicie żony. Ich relacja była niezwykle burzliwa.

Tym razem wydarzenia z życia aktorki będzie można zobaczyć w serialu "Pam&Tommy".

- Cały świat na to czeka, ponieważ zobaczymy, jak Pamela miała reagować na słynną taśmę z igraszkami. Taśma wyciekła na VHS, ale była hitem. 8-odcinkowy dramat biograficzny wraca do tamtych czasów. Sama Pamela miała powiedzieć, że nie zna aktorów, którzy tam grają i nie ma zamiaru oglądać tej produkcji - skomentował Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Lily James jako Pamela Anderson

Za produkcję tej emocjonującej historii odpowiadają Craig Gillespie (reżyser "Jestem najlepsza. Ja, Tonya") oraz Rob Siegel ("Zapaśnik", "McImperium"). W gwiazdę "Słonecznego patrolu" wciela się Lily James, w perkusistę Mötley Crüe - Sebastian Stan, a Seth Rogen zagra mężczyznę, który wykradł nagranie. Ponadto, w obsadzie znajdują się: Nick Offerman, Taylor Schilling, Pepi Sonuga, Andrew Dice Clay, Spenser Granese oraz Mozhan Marnò.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości