Gwiazdy

Klaudiusz Sevkovic i Gulczas przy wspólnym świątecznym stole. "Dwie legendy"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Klaudiusz Sevkovic

Klaudiusz Sevkovic i Piotr Gulczyński (aka Gulczas) poznali się podczas pierwszej edycji programu "Big Brother". Mimo że mija już prawie 20 lat od emisji premierowego sezonu, uczestnicy show wciąż o sobie przypominają, a fani z chęcią śledzą ich losy. Niedawno panowie opublikowali w sieci wspólne świąteczne zdjęcie. Jak obecnie wyglądają?

Uczestnicy pierwszej edycji "Big Brothera"

Pierwsza edycja programu "Big Brother" poruszyła widzów. Kontrowersyjny świat uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata budził wielkie zainteresowanie, a fani do dziś wspominają bohaterów show. Choć żadnemu z nich nie udało się zrobić wielkiej kariery w świecie show-biznesu, co jakiś czas przypominają o swoim istnieniu.

Niedawno media społecznościowe poruszył duet Sevkovic – Gulczas. Panowie w święta Bożego Narodzenia zorganizowali wspólne spotkanie, a zatrzymaną w kadrze chwilą podzieli się na Instagramie. Przy okazji uczestnicy programu złożyli wszystkim fanom życzenia, a jako swoją lokalizację oznaczyli Betlejem.

Wesołych Świąt

- czytamy pod postem.

Fani komentują

Zdjęcie celebrytów wywołało prawdziwe poruszenie. Pod nowym postem momentalnie zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy, w których to internauci nie szczędzili komplementów. Jeden z nich zasugerował nawet, że lubiana przez wszystkich para mogłaby założyć swój własny kanał na YouTube.

- Może w Nowym Roku jakiś kanał otworzycie na YT razem, na pewno wielu by chciało wasz team zobaczyć razem – napisał fan.

- To aż niewiarygodne, że wasza znajomość przetrwała tyle lat!!! To musi być przyjaźń

- Miło was razem widzieć - czytamy pod postem.

Pasja do golfa Klaudiusza Ševkovića:

Zobacz także:

"Czuję się bardzo dobrze. Nie bolało". Pierwsza osoba w Polsce zaszczepiona przeciwko COVID-19

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli. Pierścionek jest imponujący

Jak zostać deweloperem? Najważniejsze informacje i wskazówki

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości