Gwiazdy

Klaudia Halejcio odlicza dni do porodu. "Jestem totalnie zestresowana tym momentem, jak to będzie wyglądało"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Klaudia Halejcio już w połowie czerwca przywita na świecie pierwsze dziecko. Na małą Nel z niecierpliwością czeka cała rodzina. Jak wyglądają przygotowania aktorki do rozpoczęcia nowej, najważniejszej roli w jej życiu? O tym przyszła mama rozmawiała z Basią Pasek.

Klaudia Halejcio gotowa na nową przygodę

Szczęśliwa Klaudia Halejcio swoją radością i nieposkromioną energią dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Na Instagramie i TikToku gwiazdy roi się od tanecznych filmików z dużym brzuchem w roli głównej. Jak czuje się aktorka, która niebawem wraz z ukochanym przywita na świecie nowego członka rodziny? Klaudia wyznała, że nie odczuwa męczących dolegliwości, mimo ostatniej prostej. Przyszła mama bez pośpiechu przygotowuje wyprawkę i pokój dla malucha. Sama nie zdążyła jeszcze spakować torby do szpitala.

- Nel przyjdzie na świat za parę tygodni. Mam nadzieję, że nie będziemy mieć tutaj żadnej wcześniejszej sytuacji. Na razie jest jej tam dobrze i mam nadzieję, że tak pozostanie do terminu. Czasu jest coraz mniej. Jeszcze torba do szpitala nie jest spakowana. Pokoju jeszcze nie ma gotowego, jeszcze się przeprowadzamy - powiedziała Klaudia.

Klaudia Halejcio - emocje przyszłej mamy

Aktorka przyznała, że początki ciąży były dla niej ekscytujące i radosne. Cieszyła się z powiększenia rodziny i nie mogła doczekać się dalszych etapów. Obecnie tykający czas odliczający dzień porodu działa na nią stresująco.

- Jestem totalnie zestresowana całym tym momentem, jak to będzie wyglądało - nie ukrywała w rozmowie z Basią Pasek.

Klaudia zdradziła także, że przez całą ciążę udało jej się zrealizować zaledwie dwa filmiki ze szkoły rodzenia. Aktorka doświadczenie w wychowywaniu dzieci zdobywała, obserwując i pomagając siostrze przy dwójce małych córeczek. Jak się okazuje, bardziej zaangażowany w edukację rodzicielską jest partner Klaudii.

Moja siostra ma dwie córeczki, miałam bardzo dużo kontaktu z nimi, jak były małe. Opiekowałam się nimi, więc trochę rzeczy już wiem. Mój partner jest bardziej ogarnięty niż ja. Jest tak podekscytowany i zaangażowany, siedzi w pracy w biurze i odpala szkołę rodzenia beze mnie. Jest naprawdę dobrze przygotowany

- tłumaczyła.

Nasza dziennikarka przeprowadziła Klaudii mały test z terminów macierzyńskich. Aktorka poradziła sobie śpiewająco, a na pytanie o marzenia związane z narodzinami Neli odpowiedziała:

- Marzę, żeby wszystko było w porządku i żeby maluszek był zdrowy. Myślę, że ja już sobie poradzę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Klaudia Halejcio zabawnie o kaprysach żywieniowych w ciąży. Fani: "Ile dobrych ciastek musiało umrzeć, żeby powstał ten film"

Piękna Klaudia Halejcio topless w ciążowej sesji zdjęciowej. Poród tuż-tuż

Ciężarna Klaudia Halejcio pochwaliła się zmianami. Fani: "Najpiękniejsza metamorfoza ever!"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Basia Pasek

Pozostałe wiadomości