Gwiazdy

Klaudia El Dursi o wczesnym macierzyństwie. "Całe życie marzyłam, żeby być młodą mamą"

Gwiazdy

fot. Top Model

Klaudia El Dursi po raz pierwszy została mamą, mając zaledwie 19 lat. Jak z perspektywy czasu ocenia młode macierzyństwo? Modelka przyznała, że choć była zaskoczona i przerażona, w głębi serca cieszyła się z narodzin dziecka. Od zawsze jej marzeniem było, zostanie młodą mamą.

Klaudia El Dursi szturmem zdobywa polski show-biznes. Jako nastolatka zadebiutowała w roli modelki w sesji do "Playboya". Mogliśmy zobaczyć ją także w show Kuby Wojewódzkiego. Plany Klaudii zmieniła niespodziewana ciąża. Modelka nie zapomniała jednak o swoich pasjach i po latach wróciła do show-biznesu. Szerszej publiczności dziewczyna dała się poznać w programie "Top Model", gdzie zajęła piąte miejsce. Następnie Klaudia została gospodarzem show "Hotel Paradise".

Mam 19 lat i jestem w ciąży

Macierzyństwo przyszło do Klaudii dość niespodziewanie i wcześnie. Jak modelka odnalazła się w nowej roli? W jednym z wywiadów gwiazda zdradziła, że początkowo była przerażona, zastanawiała się, czy podoła wyzwaniu i poradzi sobie w wychowaniu dziecka. Mimo czekających ją nieprzespanych nocy i wielu trudności Klaudia w głębi serca cieszyła się ze stanu błogosławionego. Co więcej, modelka wizualizowała sobie nawet, że urodzi córeczkę i będą najlepszymi przyjaciółkami.

Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem

– powiedziała Klaudia w rozmowie z Damianem Glinką.

Ciąża Klaudii El Dursi – czas na przewartościowanie życiowych spraw

Klaudia, będąc w ciąży, nie do końca wiedziała czego może się spodziewać. Modelka obawiała się, ale jednocześnie była szczęśliwa. Jedno było dla niej pewne, przeszedł czas na przewartościowanie życia. Mimo młodego wieku jako mama zrezygnowała z imprez i skupiła się na rodzinie.

Wtedy mi się przewartościowało życie, wiec nie myślałam kategoriami imprez. Jednak zostanie mamą, to nie jest koniec życia, to nie jest tak, że już teraz jestem mamą, nie będę nigdy młoda i już się nic nie wydarzy. Miałam świadomość, że mam kilka lat w zanadrzu i jakaś impreza w życiu mi skapnie

- powiedziała Klaudia.

Ciąża w młodym wieku to zazwyczaj szok nie tylko dla nastolatki, ale także przyszłego taty. Jak Klaudia poinformowała swojego partnera?

Mój partner był we mnie szaleńczo zakochany i był starszy. To chyba ja płakałam, a on się cieszył

- dodała.

Jej egzotyczną urodę mogliśmy podziwiać ostatnio w programie "Hotel Paradise", ale Klaudia El Dursi jest obecna w mediach już od dawna. Modelce niestety nie jest obcy hejt. Mimo pewności siebie gwiazda nie ukrywa, że dotknęły ją negatywne komentarze innych.

Zobacz także:

Katy Perry urodziła. Orlando Bloom pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imiona

Basia Kurdej-Szatan bawi się z przyjaciółkami na baby shower. "Było pięknie i magicznie"

Czy maseczki w szkołach będą obowiązkowe? Minister Piontkowski wyjaśnia

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości