Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom myślą o przeprowadzce do Australii?

Gwiazdy

Katy Perry wkrótce zostanie mamą. Gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem jej córeczki jest aktor Orlando Bloom. Po narodzinach dziewczynki para zamierza się przeprowadzić.

Katy Perry i Orlando Bloom oczekują dziecka

Piosenkarka i aktor niedługo zostaną rodzicami. Przyszli rodzice szykują się do powitania na świecie córki, a przygotowania do porodu idą pełną parą.

O błogosławionym stanie wokalistka poinformowała w marcu tego roku, w teledysku do utworu "Never Worn White", w którym dumnie prezentowała ciążowy brzuszek. Miesiąc później okazało się, że będzie to córeczka.

Katy Perry i Orlando Bloom - przenosiny do Australii?

Jednak to nie jedyna zmiana w życiu gwiazd. Okazuje się, że para planuje przeprowadzkę. Katy i Orlando chcieliby zamieszkać w nowym miejscu po przyjściu na świat ich dziecka. W jednym z wywiadów aktor zdradził, że nowego domu prawdopodobnie będą szukać w Australii.

Katy Perry i Orlando Bloom - ślub

Pojawiły się również informacje, że po narodzinach para zamierza się pobrać. Warto dodać, że amerykańska wokalistka i brytyjski aktor planują swój ślub od 2019 roku. Początkowo ceremonia miała odbyć się w grudniu ubiegłego roku, jednak została przełożona. Kolejna wyznaczona data także stała się nieaktualna z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Artystka przyznała, że w tym momencie najważniejsze jest dla niej zdrowie dziecka.

Nie można już nic zaplanować w 2020 roku, bo te plany są stale odwoływane. My chcemy tylko urodzić zdrowe dziecko. Wszyscy musimy teraz myśleć o życiu z góra tygodniowym wyprzedzeniem

- stwierdziła w jednym z wywiadów piosenkarka.

Więcej informacji o Katy Perry znajduje się w poniższych materiałach.

>>> Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. „Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz”

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Ola i Michał Żebrowscy pierwszy raz pochwalili się synem. "Piękna mama z pięknym dzieciątkiem"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości