Gwiazdy

Katarzyna Warnke przekazała na licytację WOŚP odważne zdjęcie. "Łączmy przyjemne z pożytecznym"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Katarzyna Warnke

Z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejny raz możemy brać udział w licznych licytacjach. W tym roku cegiełkę dołożyła także Katarzyna Warnke. Aktorka na szczytny cel przekazała swój… akt. Jak wygląda i ile warte jest to zdjęcie?

Kasia Warnke wystawiła do licytacji nagie zdjęcie

Na licytacjach z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazły się liczne oferty od gwiazd TVN i TVN24. W sieci w szczytnym celu powalczyć możemy m.in. o mecz z Grzegorzem Kajdanowiczem, obraz namalowany dla Moniki Olejnik, rysunek Wojciecha Zimińskiego, czy sukienkę Magdy Gessler. Licytację w mediach społecznościowych ogłosiła także Katarzyna Warnke. Aktora opublikowała na Instagramie post, w którym zdradziła, co jest przedmiotem sprzedaży. Jak się okazuje, to artystyczne zdjęcie gigantycznych rozmiarów, które znalazło się na łamach Playboya.

Przeszczep serca

Losy dwóch par skrzyżowały się na sali operacyjnej
Losy dwóch par skrzyżowały się na sali operacyjnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jeśli ktoś chciałby wejść w posiadanie tego zdjęcia w rozmiarze A0, pić poranną kawkę zawieszając oko na moich plecach, patrzeć na otwarte drzwi i zrelaksowaną postać, jako na dobrą wróżbę na przyszłość (bo tak interpretuję ten akcik) … Hm… Jest taka możliwość. To zdjęcie z mojej sesji do Playboya - jednego z ostatnich numerów wydania polskiego. Kocham jego elegancję i nastrój beztroski. Tak chciałabym czuć się każdego dnia i tego życzę właśnie osobie, która wylicytuje to zdjęcie dla @fundacjawosp ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE‼️‼️‼️ Fot. Hanna Barbes Łączmy przyjemne z pożytecznym

Fani zachwyceni zdjęciem Katarzyny Warnke

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Fani zachwyceni zdjęciem komplementowali Katarzynę. Jak przyznali, na zdjęciu owinięta białym szlafrokiem, wygląda jak prawdziwa bogini.

- "Kasia twoja pewność siebie mnie zachwyca", "Bogini" – pisali fani.

Jeśli chcielibyście zostać właścicielami zdjęcia, zachęcamy do licytacji. Środki zebrane podczas 30. Finału WOŚP przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla placówek w całej Polsce. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka łączy siły na rzecz okulistyki dziecięcej. Jak się okazuje, co roku na oddziałach okulistyki przebywa kilkanaście tysięcy młodych pacjentów, którzy, ze względu na brak nowoczesnych urządzeń, często nie mogą być zdiagnozowani dostatecznie szybko i dokładnie.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości