Gwiazdy

Dziecko Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczka ciężko chore. "Rozpoczynamy walkę o życie"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Magdalena Stępień siedzi na kanapie

Magdalena Stępień poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że właśnie usłyszała straszną wiadomość. Lekarze wykryli u jej synka ciężką chorobę. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka poprosiła też swoich fanów o wspólną modlitwę. 

Magdalena Stępień poinformowała o chorobie syna

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak są rodzicami półrocznego Oliwiera. Uczestniczka "Top Model" wychowuje syna sama, ponieważ kilka miesięcy temu, tuż przed narodzinami dziecka rozstała się z piłkarzem. Ostatnio celebrytka zniknęła z mediów społecznościowych, aby skupić się na obowiązkach macierzyńskich, nikt więc nie spodziewał się, że powróci na Instagram z dramatyczną informacją. Okazało się, że Magda usłyszała od lekarzy najgorszą, możliwą diagnozę, jej synek ma bardzo rzadki nowotwór wątroby.

- Kochani… Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka. Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby - napisała.

Walka o życie

Jak słyszysz hasło nowotwór – sztywniejesz
Jak słyszysz hasło nowotwór – sztywniejeszDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Następnie poinformowała, że chłopiec już wkrótce poddany zostanie leczeniu. - Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie. Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem - czytamy w poście Magdaleny.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak proszą fanów o wsparcie

To co teraz przeżywa Magda, to najbardziej bolesne chwile, z jakimi może zmierzyć się matka, dlatego modelka poprosiła fanów o duchowe wsparcie.

- Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud - napisała Magda.

O chorobie syna poinformowała też Jakub Rzeźniczak: "Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii".

Redakcja strony dziendobry.tvn.pl życzy Magdzie i Jakubowi dużo siły, a ich synkowi - powrotu do pełnego zdrowia.

Zobacz także:

Ważne zmiany w życiu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. "Praca mnie ratowała, dlatego, że źle się czułam"

Piotr Żyła zakażony koronawirusem. Czy zawodnik wystartuje w Pekinie?

Gaspard Ulliel zginął w dramatycznym wypadku. Aktor miał 37 lat

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości