Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska zrobiła wyjątek i pokazała nastoletnią córkę. "Jak siostry"

Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Pakosińska coraz chętniej dzieli się z fanami rodzinnymi kadrami. W sieci znaleźć możemy wiele uroczych fotografii wykonanych u boku ukochanego. Niedawno aktorka po raz pierwszy opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką. Jak wygląda 18-letnia Maja?

Katarzyna Pakosińska pokazała córkę

Katarzyna Pakosińska to aktorka, której nie da się nie lubić. Gwiazda znana z niesamowitego poczucia humoru na przestrzeni lat zebrała wokół siebie wierną grupę fanów. To właśnie z nimi dzieli się w mediach społecznościowych ciekawostkami z planów zdjęciowych, pokazując kulisy swojej pracy. Co jakiś czas aktorka uchyla rąbka tajemnicy i odsłania prywatne życie. Choć do tej pory nigdy nie zdecydowała się opublikować wizerunku dziecka, niedawno zrobiła mały wyjątek. Aktorka pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem wykonanym w samochodzie. Na fotografii widzimy Katarzynę oraz jej 18-letnią córkę Maję i psa.

"Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście" – Susan Sontag. Tymczasem trzy dziewczyny dość spontanicznie...

- podpisała fotografię.

Katarzyna Pakosińska coraz częściej otwiera się na fanów i pokazuje swoją rodzinę. Aktorka wraz z mężem wzięła udział w programie "Power Couple". O córce jednak mówi niewiele. W 2019 roku w jednym z felietonów przyznała tylko:

- Jako dziecko Maja była słodka, spokojna, posłuszna, łatwo jej było przemówić do rozsądku. Teraz się buntuje. Lubi prowokować i manifestować swoje zdanie. Żąda dla siebie więcej wolności i przestrzeni. Chce być już niezależna – czytamy w felietonie, który aktorka napisała dla tygodnika "Świat i ludzie".

Fani komentują zdjęcie Katarzyny Pakosińskiej

Nowa fotografia aktorki poruszyła fanów. Choć Katarzyna zdecydowała się pokazać zaledwie połowę twarzy córki, internauci nie kryli zachwytu. Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy. Uwagę obserwatorów zwrócił także pies. Jak się okazuje, przyjaciel domu to półroczny wyżeł niemiecki.

- Trzy piękne i radosne dziewczyny! A Księcia w pałacu uwięziłyście?

- Jak siostry, a to z córką! - pisali fani.

Katarzyna Pakosińska z mężem jako "Power Couple". "Jeszcze bardziej się zakochałam"

Zobacz także:

Katarzyna Pakosińska z mężem zdradzają rodzinne historie. Czy artystka jest teraz gruzińską księżniczką?

Katarzyna Pakosińska dołączyła do obsady serialu "Usta Usta". Jej bohaterka będzie chciała zbliżyć się do Adama

Katarzyna Pakosińska świętuje rocznicę ślubu. Historia jej związku jest jak z filmu

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości