Katarzyna Nosowska na zdjęciach z synem po porodzie i 26 lat później. "Jestem tak wdzięczna"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Katarzyna Nosowska

Syn Katarzyny Nosowskiej obchodzi 26. urodziny. Z tej okazji piosenkarka wróciła wspomnieniami do chwili, w której przyszedł na świat. Pokazała urocze, archiwalne zdjęcia zrobione zaledwie dwa tygodnie po porodzie oraz aktualną fotografię z dorosłym już Mikołajem. - Tak bardzo się starałam, by jemu było jak najlżej - podkreśla wokalistka.

Katarzyna Nosowska świętuje urodziny 26-letniego syna

Mikołaj Krajewski przyszedł na świat 22 maja 1996 roku. Katarzyna Nosowska bardzo dokładnie pamięta ten dzień. Wspomina zarówno te mniej istotne wydarzenia, jak przegrana Legii z Widzewem, oraz te ważniejsze - chociażby towarzyszący jej podczas porodu ból, na który starała się ją przygotować wspierająca położna.

Z okazji 26. urodzin syna artystka ubrała kadry z przeszłości we wzruszające słowa i podzieliła się nimi z internautami za pośrednictwem Instagrama.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- 22.05.1996 r. opuścił kawalerkę pod sercem mój syn Mikołaj. Rodziłam w mieszkaniu nad komisariatem. Tego dnia Legia przegrała z Widzewem. Jeannette Kalyta, cudowna położna powiedziała, że będzie bolało, ale to nie o mnie chodzi. To ten mały chłopiec przychodzi na świat, to jego moment. Byłam cicha i tak bardzo się starałam, by jemu było jak najlżej. Dziś kończy 26 lat. Jestem tak wdzięczna, że jest - czytamy we wpisie Nosowskiej.

Dumna matka zwróciła się wprost do solenizanta i oficjalnie złożyła mu życzenia. - Mikołaju, synu, nauczycielu, doradco - bądź szczęśliwy - napisała, publikując fotografię z 26-latkiem.

Katarzyna Nosowska na zdjęciach tuż po porodzie

Publiczne świętowanie urodzin Mikołaja Krajewskiego nie zakończyło się na udostępnieniu w sieci jednego zdjęcia. Wzruszona artystka pokazała internautom urocze fotografie sprzed 26 lat, na których czule trzyma na rękach i całuje zaledwie dwutygodniowego syna.

- Takie Maleństwo i zapach tej niemowlęcej główki... - wspomina Nosowska. - Boże, dziś jestem tak przejęta, wzruszona. Co się ze mną dzieje na stare lata? - pyta retorycznie.

Widok młodziutkiej wokalistki z maluchem skradł serca fanów. - Ale piękne - skomentowała piosenkarka Natalia Szroeder. - Przecudowne, wyjątkowe, niemożliwie naturalne - dodała internautka.

Wierni sympatycy twórczości Nosowskiej zauważyli nawet, że jeden z archiwalnych kadrów znalazł się dekady temu na okładce jej debiutanckiego albumu "puk.puk". - Pamiętne zdjęcie z pierwszego solowego krążka. Moja kaseta kochana - docenili.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości