Gwiazdy

Katarzyna Nosowska sparodiowała Kim Kardashian. Fani: "Terapeutyzujesz śmiechem"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Wiadomości z życia gwiazd

Katarzyna Nosowska to wokalistka znana z dystansu i poczucia humoru. Tym razem dała temu wyraz, gdy tuż po głośnej Met Gali 2021 postanowiła sparodiować jedną z celebrytek. W mediach społecznościowych zamieściła zabawny filmik, na którym ubrana jest w stylizację łudząco podobną do tej, którą miała na sobie Kim Kardashian.

Katarzyna Nosowska – dystans do świata

Katarzyna Nosowska to artystka, która z ogromną świadomością i dystansem przedstawia świat takim, jakim jest. Gwiazda jakiś czas temu zaczęła aktywnie udzielać się w sieci, gdzie w żartobliwy sposób parodiuje pewne sytuacje. Jej filmiki bardzo szybko zaczęły podbijać sieć, a fani docenili poczucie humoru i szczerość gwiazdy.

Niedawno artystka zaprezentowała się w czarnej stylizacji, która łudząco przypomina tę, w której na Met Gali zaprezentowała się Kim Kardashian. Amerykańska celebrytka pojawiła się bowiem na imprezie w projekcie Balenciagi - komplecie, który zasłaniał każdy centymetr jej ciała. Katarzyna odzwierciedliła sytuację i pokusiła się o niewybredny komentarz.

Nie na galę, do sklepu.

Mateusz Hładki show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN nie omieszkał nie wspomnieć o nagraniu Nosowskiej.

- Kim Kardashian okazała się inspiracją dla Kasi Nosowskiej. To pokazuje, jak Met Gala inspiruje zwykłe Polski - powiedział żartobliwie reporter. - A potem na after party zdjęła maskę, ale miała zasłonięte oczy - dodał.

Fani docenili kreatywność Katarzyny Nosowskiej

Zabawny filmik zrobił furorę, a fani nie pozostali obojętni. Pod postem Kasi pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci zachwycali się pomysłem artystki. Jak przyznali, terapeutyzuje ona swoim śmiechem. Część osób zwróciła także uwagę na szczupłe nogi gwiazdy.

"Kocham! A w ogóle to jakie NOGI (tak tylko chciałam zauważyć)", "Jak nie wielbić Cię kobieto", "O, Kim Black Nosowska", "Kasia, terapeutyzujesz śmiechem. Uwielbiam" – pisali fani.

Zobacz wideo:

Jesienna organizacja ubrań w szafie
Jesienna organizacja ubrań w szafie Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości