Gwiazdy

Paweł Małaszyński wspomina serial "Magda M.". Jak dobrze pamięta fabułę?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Paweł Małaszyński wspomina pracę na planie serialu "Magda M."

Od premiery serialu "Magda M." minęło 16 lat. Mimo upływu czasu fani z uśmiechem na twarzach wspominają polską produkcję. Z tej okazji Mateusz Hładki postanowił sprawdzić wiedzę na temat serialu u jednego z odtwórców głównych ról. Jak Paweł Małaszyński poradził sobie z quizem?

Paweł Małaszyński – wiedza o serialu "Magda M."

W tym roku mija 16 lat od emisji pierwszego odcinka "Magdy M.". Serial TVN cieszył się ogromną popularnością, a o jego sukcesie świadczą m.in. 4 sezony i prawie 4-milionowa widownia. Losy Magdy Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotra Korzeckiego (Paweł Małaszyński) śledziła cała Polska. Jak udział w produkcji wspomina aktor?

To była moja jedna z pierwszych poważniejszych ról. Wspominam to miło, ciepło i sympatycznie. Nikt się nie spodziewał, że to odniesie taki sukces. Okazało się, że widzowie bardzo pragną kontynuacji i skoczyliśmy na czterech sezonach

Życiowe perypetie prawniczki intrygowały, dziwiły i śmieszyły widzów siedzących przed telewizorami. Wszyscy pamiętają kultowe posiłki Magdy M. czy romantyczne sceny. Mateusz Hładki postanowił sprawdzić także wiedzę Pawła Małaszyńskiego. Jak dobrze aktor zna fabułę serialu? Pierwsze pytanie dotyczyło poznania się głównych bohaterów. Poszło sprawnie. Jak przyznał Paweł, bardzo dobrze pamiętam tę scenę. Nagrywali ją w Warszawie na Placu Trzech Krzyży. - Tam kręciliśmy scenę z pierwszego poznania Magdy i Piotra. Jechałem na motorze i zajechałem jej drogę – powiedział.

Oczywiste było także pytanie o zajadanie stresu przez Magdę. Pamiętacie, co jadła główna bohaterka, gdy spotkała na swojej drodze trudności? - Pamiętam, że nie mogłem tego zrozumieć, jak można łączyć te dwa produkty – to były lody i popcorn – odpowiedział.

Mały problem pojawił się przy ostatnim pytaniu dotyczącym mamy prawniczki. Jakie było jej popisowe danie? Paweł Małaszyński przyznał, że nie pamięta. Jednak po dłuższej przerwie poprawnie wskazał na pierogi.

Paweł Małaszyński - plany zawodowe

Po serialu "Magda M." kariera Pawła Małaszyńskiego poszybowała w górę. Aktor przez kolejne lata grywał w wielkich produkcjach filmowych i telewizyjnych. Na swoim koncie ma także współprace z teatrami, a także trasy koncertowe z zespołem muzycznym Cochise. Co robi obecnie?

- Aktualnie intensywnie pracuję w teatrze od paru lat. Przygotowujemy się do wydania 7 albumu z moim zespołem, 15 października - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości