parodia

  parodia

  Zobaczcie, jak Marcin Prokop w studiu Dzień Dobry TVN naśladował Huberta Urbańskiego z "Milionerów". Dlaczego musiał sobie unieść brew? ;-)

  Chwytak znany jest między innymi z parodii zagranicznych hitów i przeróbek teledysków. Od czego zaczęła się jego kariera w internecie? Z kim współpracuje? Dlaczego nosi na głowie pudło? Powiedział o tym w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, kto jest królem chwytaka :)

  Tydzień temu pokazaliśmy Wam prof. Kelly'ego, którego dzieci weszły do pokoju, gdy ten udzielał komentarza dla BBC. A co by było, gdyby prof. Kelly był kobietą? Zobaczcie! :)

  Przez całą kampanię prezydencką Alec Baldwin parodiował Donalda Trumpa i wychodziło mu to bardzo dobrze. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Aldonę Jankowską i artystę kabaretowego Arkadiusza Lipnickiego, aby zapytać, jak zrobić dobrą parodię. Czy osoby, które parodiowali obrażały się na nich? Czy ktoś, kogo się parodiuje musi być "jakiś"?

  Aktorka Ada Fijał zamieszcza w internecie krótkie filmy, w których parodiuje znane postaci ze świata polskiego show-biznesu. Skąd taki pomysł? Z jakim odbiorem spotykają się jej nagrania? Czy parodiowane osoby poczuły się tym urażone? I czy sama Ada ma do siebie dystans? Aktorka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Maciej Stuhr niedawno wydał książkę "Stuhrmówka". Pisze w niej szczerze m.in. o rodzinie, przyjaźniach, początkach kariery, o kulisach pracy na estradzie, w filmach i teatrze oraz o pułapkach popularności. Dlaczego młoda osoba, jak on, napisała książkę, w której niejako podsumowuje swoje życie? Czy były kwestie, których nie chciał poruszać w książce? Co go najbardziej pociąga w zawodzie aktora? Czy po tym, jak komentowano w mediach jego rolę w Pokłosiu i rozpad małżeństwa coś się w nim zmieniło? Czy jest szczęśliwy? Co planuje na najbliższe lata?

  Kasia Kwiatkowska jest doskonale znana, dzięki rozlicznym parodiom najbardziej znanych postaci świata show-biznesu. Na liście osób, jakie „robiła” znajdują się same tuzy: Krystyna Janda, Doda, Magda Gessler czy Nelly Rokita. Grana przez nią bohaterka serialu "Reguły gry" mówi o sobie: „Prawdopodobnie jestem jedyną osobą na świecie, która rozumie mojego męża. Czy Kasia podziela zdanie granej przez siebie postaci?