Agata Kulesza w Alei Gwiazd. Podczas uroczystości towarzyszyła jej znana przyjaciółka

Aktualnie czytasz: Agata Kulesza w Alei Gwiazd. Podczas uroczystości towarzyszyła jej znana przyjaciółka
Źródło: Wojtek Olszanka/East News, Jakub Kaminski/East News
Agata Kulesza to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Jest ceniona przez krytyków i uwielbiana przez publiczność. W Łodzi odsłoniła tabliczkę ze swoim nazwiskiem w słynnej Alei Gwiazd. Podziękowała fanom za liczne gratulacje w emocjonującym wideo opublikowanym przez Katarzynę Nosowską.

Agata Kulesza w Alei Gwiazd

Agatę Kuleszę widzowie znają m.in. z takich filmów, jak "Róża" Wojciecha Smarzowskiego, "Sala samobójców" Jana Komasy czy "Ida" Pawła Pawlikowskiego. Ze względu na swoją pracę zdobyła już wiele nagród i nominacji. Została także pierwszą polską aktorką uhonorowaną przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Los Angeles. Jak stwierdziła Małgorzata Brożek z Narodowego Centrum Kultury Filmowej w Łodzi: "Agata Kulesza znakomicie sprawdza się zarówno w skomplikowanych, dramatycznych rolach, jak i w komediowych kreacjach, prezentując wszechstronny talent". We wtorek 21 września artystka odsłoniła swoją gwiazdę w łódzkiej Alei Gwiazd przy Piotrkowskiej 63.

- Wzruszyłam się. Szłam tą ulicą i zobaczyłam tyle nazwisk, również moich profesorów. To towarzystwo niezwykle zacne. Jestem dumna, że będę miała swoją gwiazdę w takim towarzystwie, że kiedyś być może moje wnuki będą tu przychodziły. Z jednej strony to fajnie, bo czuję, że w życiu coś zrobiłam, i czuję, że mi się należy. A z drugiej strony myślę sobie, że to nie jest koniec. Mam nadzieję, że jeszcze wiele ról przede mną, bo bardzo kocham ten mój zawód - mówiła Agata Kulesza przed odsłonięciem tabliczki.

Kasia Nosowska dumna z Agaty Kuleszy

Na uroczyste wydarzenie Agata Kulesza pojechała do Łodzi w towarzystwie swoich trzech przyjaciółek, w tym Katarzyny Nosowskiej, która była niezwykle dumna ze swojej towarzyszki. Po oficjalnym wystąpieniu wspólnie wsiadły do auta i pojechały na obiad. Wtedy też piosenkarka przez chwilę transmitowała w mediach społecznościowych ich wyprawę i umożliwiła gwieździe "Skazanej" podziękowanie fanom.

- Dziękuję, bo ja nie mam Instagrama. Kasia mi tutaj powiedziała, że tyle gratulacji jest od Was. Dziękuję bardzo, dziękuję. Strasznie się cieszę. (...) Jej, mam gwiazdę w Łodzi! - cieszyła się Agata Kulesza na Instagramie.

Katarzyna Nosowska przyznała, że nie ma doświadczenia w prowadzenia relacji na żywo, ale chciała podzielić się ze swoimi obserwatorami szczęśliwą chwilą. Dodała także, że cały czas robi screeny internetowych gratulacji dla Agaty Kuleszy i przesyła je aktorce w wiadomościach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Katarzyna Nosowska: "Jestem dumna z siebie. Przewalczyłam w sobie nieśmiałość, która bardzo często w życiu mnie blokowała"

Katarzyna Nosowska: "Jestem dumna z siebie"
Źródło: x-news

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości