Syn Kasi Nosowskiej nosi jej ubrania sprzed lat. "To przykład na to, że rozmiar nie ma znaczenia"

Kasia Nosowska w DDTVN
Kasia Nosowska o alkoholizmie męża
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News
Kasia Nosowska należy do niezwykle wyrazistych polskich wokalistek. Niejednokrotnie szokowała wyglądem, bowiem od lat lubi eksperymentować. Teraz okazuje się, że jest prawdziwą inspiracją dla swojego syna. Mikołaj Krajewski chodzi w jej ubraniach sprzed lat i są one starsze od niego.

Kasia Nosowska o swoim wizerunku

Bez wątpienia Kasia Nosowska jest królową metamorfoz i prawdziwym kameleonem. Miała już włosy koloru blond, kasztanowe, czarne, rude, a także platynowe. Przez jakiś czas była nawet łysa. Pokazywała się w rozmaitych uczesaniach, a także oryginalnym makijażu i ciekawych stylizacjach.

- Jako blondynka nie jestem słodsza, a w roli brunetki nie nabieram cech męskich. Choć znajomi twierdzą, że w ciemnych włosach wyglądam bystrzej. Moim zdaniem głupia bywam w każdej fryzurze. (...) Jestem na diecie od trzydziestu lat i wciąż nie jestem zadowolona z figury. Przecież mogłabym zeszczupleć, żeby zmieścić się w te fajne sukienki w szafie, myślę, a wieczorem potrafię się konkretnie najeść. Na smutek. Chwila frajdy i znowu poczucie winy. Dżinsy będę nosić do końca życia - mówiła w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Syn Kasi Nosowskiej w jej ubraniach

Teraz okazuje się, że stylizacjami Kasi Nosowskiej inspiruje się nawet jej syn. Wokalistka bowiem opublikowała na Instagramie jego zdjęcie w swojej kurtce. Mikołaj Krajewski odwiedził mamę ubrany w jej parkę z lat 90.

- Mój syn wpadł z wizytą ubrany w moją pierwszą parkę, która jest od niego starsza znacznie. Jego tata przetrzymywał ten relikt przez lata, by tego roku objawić. Mikołaj jest osobą szczupłą... Zwróćcie uwagę, że parka jest na mnie luźna... Mój Boże - co człowiek sobie uczynił - napisała Kasia Nosowska.

Postawa chłopaka zaimponowała internautom. Są zachwyceni, że chłopak kieruje się filozofią zero waste i sięga po stare ubrania, oferując im drugie życie. W komentarzach napisali:

 • Typowy przykład i dowód na to, że… ROZMIAR NIE MA ZNACZENIA
  • Drugie życie parki, po prostu wpisuje się w odpowiedzialną/cyrkularną modę, także brawka dla syna i parki!
   • Parka jest w sam raz dla syna. Jakby była na Ciebie też dobra, to byście się musieli dzielić. A tak, ot problem rozwiązany, kto nosi dziś. A potem syn wyrośnie i kto wie...

    Katarzyna Nosowska o kobietach. Zobacz wideo:

    Zobacz też:

    Autor: Sabina Zięba

    Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości