używane ubrania

    używane ubrania

    Ile razy otwierałaś szafę, z której po długich namysłach ostatecznie i tak wyciągałaś kilka ulubionych ubrań? Czas to zmienić i dać szansę rzeczom, o których nieraz już nawet zapomniałaś. Może spódnicę z ubiegłego sezonu wystarczy nieco zwęzić, żebyś czuła się w niej lepiej? A trochę za długie spodnie, które kupiłaś dwa lata temu na wyprzedaży, w końcu skrócić? Jeśli jednak jesteś przekonana, że z daną rzeczą już ci nie po drodze, pamiętaj, że może posłużyć komuś innemu. Jak dawać drugie życie swoim ubraniom i dlaczego warto to robić?

    Jeśli w Twojej szafie zalegają nienoszone ubrania to najwyższy czas, by się ich pozbyć. Pomyśl racjonalnie i odrzuć sentymenty na bok. Ta ulubiona, za mała już sukienka, w dodatku kupiona w czasie letnich wakacji kilkanaście lat temu, nie poszerzy się w biodrach, a modne kiedyś spodnie, nie wydłużą nogawek, nawet wówczas, gdy zawisną mokre na sznurze suszarki w pozycji do dołu. Ubrania nienoszone, z plamą, nadszarpnięte zębem czasu, mogą się jeszcze przydać, tylko w nieco innej roli. Jakiej? Sprawdź, na czym polega akcja Answear Wear&Share i zrób pożytek ze swoich starych ubrań!

    O sprawdzenie oferty internetowych sklepów z używaną odzieżą poprosiliśmy Ewelinę Rydzyńską. Czy korzystając z ich oferty można ubrać się tanio i modnie bez wychodzenia z domu? Zobaczcie jakie stylizacje udało się jej skompletować.

    Marcel Sabat to zdolny aktor młodego pokolenia, znany z filmu "Kamienia na szaniec". Okazuje się, że drugą pasją Marcela jest także moda. Zadebiutował na rynku ze swoją autorską linią ubrań. Jak udaje mu się pogodzić aktorstwo z pracą projektanta? Co wyróżnia jego linię na tle pozostałych marek?