Olivier Janiak i znana aktorka wylądowali w jednej celi. "Z Agatą Kuleszą można posiedzieć"

Olivier Jainak, Agata Kulesza
Kamil Piklikiewicz/East News, Player Original
Olivier Janiak opublikował w mediach społecznościowych szokującą fotografię. Widać na niej, jak rozmawia z Agatą Kuleszą w więziennej celi. Okazuje się, że to plan nowego serialu serwisu Player.pl. O czym będzie opowiadać "Skazana"?

Seriale Player.pl

Platforma Player.pl nieustannie rozwija ofertę własnych produkcji. Znajdziemy tam już m.in. film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" czy seriale "Szadź" (z brawurową rolą Macieja Stuhra), "Żywioły Saszy - Ogień" (z wyrazistą Magdaleną Boczarską) i "Nieobecni". Teraz do tego grona dołącza produkcja zrealizowana na podstawie książki Ewy Ornackiej pt. "Skazane na potępienie". Będzie to naprawdę oryginalna ekranizacja. Dlaczego?

- "Skazana" to pierwszy tego typu serial w Polsce, którego akcja dzieje się w zamkniętym zakładzie karnym dla kobiet. Więzienie to odległy i niebezpieczny świat, w który tchnęliśmy bardzo emocjonalną historię głównej bohaterki i szereg postaci inspirowanych prawdziwym życiem "za murem". To opowieść o Alicji - silnej kobiecie, która pewnego dnia znalazła się po drugiej stronie lustra i zrobi wszystko, żeby przetrwać - mówił producent serialu, Tomasz Blachnicki.

O czym jest "Skazana"?

W serialu "Skazana" poznamy historię sędzi Alicji Mazur (w tej roli Agata Kulesza), która zostaje niesłusznie osadzona w więzieniu dla kobiet. Trafia na sam dół więziennego układu pokarmowego, a jej współwięźniarkami są przestępczynie, które sama tam wysłała. Będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i zemstę, a także udowodnić swą niewinność.

Teraz Olivier Janiak pokazał pierwsze zdjęcie z planu tego serialu. Widzimy na nim, jak wspólnie z Agatą Kuleszą siedzą przy stole między piętrowymi łóżkami, podczas gdy filmują ich dwie kamery.

- Z Agatą Kuleszą można posiedzieć... Warto zawsze, nawet w celi . Nasze więzienne spotkanie już w niedzielę w programie "Co za tydzień" na planie serialu "Skazana" - napisał na Instagramie.

Wiadomo, że premiera składającej się z 8. odcinków produkcji odbędzie się jeszcze w tym roku w serwisie Player.pl

Agata Kulesza: "Seriale są kondensacją pewnych zdarzeń, żeby były interesujące dla widza". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości