Gwiazdy

Kasia Sokołowska uczciła rocznicę związku serią zdjęć z ukochanym. Dawid Woliński: "Medal się należy"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska świętuje piątą rocznicę związku z Arturem Kozieją. Czułe fotografie zakochanej pary zyskały wiele pozytywnych komentarzy. "Ale cudownie" - doceniła zachwycona Lara Gessler.

Katarzyna Sokołowska o związku: "Na dobre i na złe"

Katarzyna Sokołowska opublikowała na Instagramie serię zdjęć z partnerem. Razem z Arturem Kozieją zapozowała w iście zimowej, bajkowej scenerii. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów - objęć oraz pocałunków. Z radością stroili miny do obiektywu aparatu, stojąc tuż przed klimatyczną, drewnianą chatą.

Reżyserka pokazów mody zaznaczyła, że właśnie 24 stycznia mija kolejny rok wspólnej drogi życiowej z wybrankiem. Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja trwają w związku od pięciu lat.

- Pięć lat razem. Na dobre i na złe - czytamy we wpisie gwiazdy na Instagramie.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Niezwykłą relację pary docenili koledzy Sokołowskiej z branży, między innymi Lara Gessler oraz jej mąż Piotr Szeląg. - Uwielbiam Was razem - napisał zięć Magdy Gessler. Gratulacje złożyła także Odeta Moro.

- Pięknie. Żyjcie najlepiej, jak możecie - życzyła dziennikarka.

O nieco bardziej żartobliwy komentarz pokusił się Dawid Woliński. Projektant z nutą ironii zaznaczył, że zakochani, a dokładniej Kozieja, powinien otrzymać odznaczenie za wytrwałość w uczuciu.

- Arturowi medal się należy - stwierdził z humorem.

Katarzyna Sokołowska nie pozostała mu dłużna. - Chyba mnie - odpisała jurorka "Top Model".

Katarzyna Sokołowska - historia miłosna

Początki znajomości Katarzyny Sokołowskiej ze znanym biznesmenem przypominają scenariusz typowego filmu romantycznego. Artur Kozieja zobaczył słynną z "Top Model" reżyserkę pokazów mody podczas wieczoru wigilijnego organizowanego w Pałacu Sobańskich. Od razu zwrócił na nią szczególną uwagę i chciał nawiązać bliższą relację. Zaaranżował więc randkę w ciemno.

- Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Dopiero będąc w taksówce, poznałam imię osoby, z którą się umówiłam - opowiadała Sokołowska w wywiadzie dla serwisu Plejada.

Parze życzymy samych pięknych chwil i kolejnych wielu lat spędzonych razem.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości