Gwiazdy

Adriana Kalska rozstała się z Mikołajem Roznerskim. "Nasze prywatne drogi się rozeszły"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta,
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli jedną na najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Towarzyszyli sobie nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski o kryzysie w ich związku. Aktorka postanowiła się do nich odnieść i wydała oświadczenie.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - historia związku

Pierwsze doniesienia o tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spotykają się, pojawiły się w 2018 roku. Poznali się w pracy, na planie jednego z seriali i z biegiem czasu zaczęli coraz bardziej się do siebie zbliżać. Ostatecznie oficjalnie ogłosili, że są parą. Pojawiali się razem na show-biznesowych imprezach, publikowali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, a udzielając wywiadów, mówili o sobie nawzajem w samych superlatywach, choć nie zdradzali zbyt wielu informacji na temat ich życia prywatnego.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Pod koniec 2019 roku media obiegła informacja, że Roznerski oświadczył się ukochanej. Podczas wakacji w Wenecji podarował jej pierścionek. Podobno planowali ślub, jednak ostatecznie nie związali się węzłem małżeńskim. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się informacje, że para przeżywa kryzys.

Aktorka znana z serialu "Papiery na szczęście" postanowiła zakończyć spekulacje na temat jej prywatnej relacji z Mikołajem. Wydała oświadczenie, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości.

- Trzymamy za nich kciuki. To rozstanie z klasą i w dobrych relacjach, bo dalej będą wspólnie grać, m.in. na deskach Teatru 6. piętro - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się

Choć dla Adriany to z pewnością trudny moment, postanowiła zabrać głos w sprawie związku z Mikołajem Roznerskim. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła, że nie są już razem. W oświadczeniu, które opublikowała na InstaStory, poprosiła o uszanowanie prywatności.

- Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie - napisała aktorka.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta, Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości