Adriana Kalska w sukni ślubnej ucieka przez miasto w teledysku promującym serial "Papiery na szczęście"

Aktualizacja:
Adriana Kalska

Adriana Kalska jest gwiazdą nowego serialu TVN7 pt. "Papiery na szczęście". W sieci pojawił się właśnie teledysk promujący produkcję. Piosenkę "Plan awaryjny" śpiewa Lanberry, a na ekranie widzimy uciekającą pannę młodą.

Adriana Kalska w teledysku "Plan awaryjny"

Piosenka "Plan awaryjny" z repertuaru Lanberry to muzyczny motyw przewodni serialu "Papiery na szczęście", którego premiera zaplanowana jest na wrzesień 2021 roku. Główną rolę gra w nim Adriana Kalska, która także pojawiła się w teledysku do utworu.
Aktorka występuje w nim w sukni ślubnej i ucieka przez miasto . - To świetny, dynamiczny i przebojowy utwór, którego tekst jest doskonałym komentarzem do losów głównej bohaterki "Papierów na szczęście" – Marty. Marta jest zmuszona zacząć swoje życie na nowo. Nie wie, co przyniesie jej los, ale wie, że musi to zrobić. I wprowadza w życie prawdziwy plan awaryjny. W stworzonym specjalnie na potrzeby "Papierów na szczęście" klipie zobaczymy Martę/Adę, która zostawia za sobą dotychczasowe życie i rusza przed siebie - czytamy w opisie teledysku.
Obok Ady Kalskiej, na planie pojawili się także polscy influencerzy, m.in. Magda Bereda, Natalia Sisik, Patrycja Sobolewska z "Top Model", Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, Sebastian Chłodnicki i Aleksandra Szkołda.

"Papiery na szczęście" - o serialu

"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne .
Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznajcie odpowiedzi już w poniedziałek 6 września o godzinie 19:30 na antenie TVN7!
Zobacz wideo: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem zawodowo i prywatnie
Zobacz także:
Autor: Kamila Glińska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości