Lanberry

  Lanberry

  Już niebawem na antenie TVN7 emitowany będzie nowy serial "Papiery na szczęście". Z tej okazji w studio Dzień Dobry TVN pojawiła się wokalistka Lanberry, której utwór promuje tę produkcję. Artystka opowiedziała o tym, w jaki sposób zmieniła ją pandemia i dlaczego unika ścianek. Na koniec programu zaśpiewała utwór "Plan awaryjny", promujący serial. 

  Na scenie Dzień Dobry TVN Lanberry zaprezentowała nam swój najnowszy singiel. Utwór nosi tytuł "Nieznajomy" i jest w rytmie funky.

  Byliśmy z kamerą na planie teledysku Lanberry do piosenki "Nieznajomy". Klip powstaje z rozmachem, na miarę hollywoodzkich produkcji. Ma fabularny charakter. Skąd taki pomysł? Gdzie wokalistka szukała inspiracji? Z Małgorzatą Uściłowska "Lanberry" spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN - "Zagadka". Znacie jej rozwiązanie? Marcin Prokop zna, to - Lanberry! :)

  Na naszej scenie, z najnowszym singlem, wystąpił zespół Lanberry. Posłuchajcie i oceńcie! Podoba się Wam głos wokalistki Małgorzaty Uściłowskiej?

  Na naszej scenie wystąpiła Małgorzata Uściłowska - po prostu Lanberry. Posłuchajcie jej piosenki "Podpalimy świat". Czy Wam też się podoba?