Gwiazdy

Kasia Sokołowska powiedziała, jak przygotowuje się do roli mamy: "Matkuję już od dawna"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Ruszyły castingi do kolenjen edycji „Top Model”
Ruszyły castingi do kolenjen edycji „Top Model” Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

"Top Model" to program, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. 4 kwietnia ruszyły castingi do 11. edycji show. Jak produkcja odmieniła życie uczestników? Kto ma szansę na karierę w modelingu? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Kasią Sokołowską oraz finalistkami programu - Patrycją Sobolewską i Nicole Akonchong. Jurorkę programu zapytaliśmy także o to, jak się czuje, ponieważ niedawno ogłosiła, że jest w ciąży.

Kasia Sokołowska o ciąży

Dzięki programowi "Top Model" wielu młodych ludzi dostaje przepustkę do świata mody. Otrzymują szansę, aby całkowicie odmienić swoje życie. Jednak zmiany zachodzą nie tylko w życiu uczestników, ale i jurorów. Kasia Sokołowska - reżyserka pokazów mody, jurorka w programie "Top Model" poinformowała niedawno, że jest w ciąży. - Zdarzył się cud. Mówię o tym głośno - stwierdziła w Dzień Dobry TVN, a następnie dodała: "Mam to szczęście, że znakomicie się czuję. Pracuję tak, jak pracowałam. Oczywiście trochę więcej uwagi skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu, [...], teraz focus jest troszeczkę inny".

Reżyserka przyznała, że matkuje już od dawna, dlatego jest świetnie przygotowana do nowej roli. - To jest wspaniałe. Ja już mam wiele dzieci, takich programowych, takich pięknych i mądrych, które robią karierę po programie. I sobie świetnie ten swój życiorys budują, (...), program daje niesamowitego kopa i możliwości - powiedziała w Dzień Dobry TVN Kasia Sokołowska.

"Top Model". Trwają castingi do 11. edycji show

Mimo ciąży, Kasia Sokołowska nie zamierza rezygnować z występów w programie "Top Model". Castingi do 11. edycji show ruszyły 4 kwietnia i po raz kolejny odbywają się one online. Co ciekawe, w ocenie reżyserki i jurorki takie rozwiązanie świetnie się sprawdza. - One spowodowały to, że ta pierwsza bariera zniknęła. Nagrywanie filmików nie jest jakimś problemem teraz, można to powtórzyć. To nie jest jakiś stres - powiedziała.

Osoby, które jeszcze się wahają czy wysłać swoje zgłoszenie mogą przekonać historie Patrycji Sobolewskiej, finalistki 9. edycji. "Top Model" oraz Nicole Akonchong, finalistki 10. edycji "Top Model". - Udało mi się zrobić parę niesamowitych kampanii, za co jestem bardzo wdzięczna. Teraz wróciłam z kontraktu modelingowego z Grecji. Czas w programie nauczył mnie, zbudował pewność siebie. Wszystkie rady [...] dały mi siłę - stwierdziła w Dzień Dobry TVN Patrycja Sobolewska. - Program bardzo dobrze przygotowuje. Nabrałam bardzo dużo pewności siebie - dodała Nicole Akonchong.

Kasia Sokołowska jest zdania, że każdy uczestnik show może czuć się wygranym. - Jak zaczynaliśmy "Top Model", nie było mediów społecznościowych. Teraz czy to jest finałowa trójka, czy to jest grupa, która weszła do domu modelek, a nawet ci, którzy byli na castingach, oni już z tego potrafią zrobić niezłe show i mieć jakieś biznesowe profity - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości