Gwiazdy

Kasia Glinka tuż przed rozpoczęciem roku wspiera rodziców. "Wszystkim, którzy zaczynają szkołę życzę powodzenia!"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNWojciech Olszanka/East News

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Już jutro wszyscy uczniowie ponownie spotkają się na szkolnych korytarzach i powrócą do obowiązków. Jak dzieci celebrują ostatni dzień wakacji? Tą informacją w mediach społecznościowych podzieliła się Katarzyna Glinka.

Wielki powrót do szkoły

W tym roku uczniowie zmuszeni byli do długiej rozłąki z nauczycielami, kolegami i koleżankami z klasy. W wyniku pandemii dzieci uczyły się w trybie zdalnym, a kontakty z rówieśnikami były utrudnione. Nic dziwnego, że maluchy odliczają już dni do rozpoczęcia roku. Chociaż wakacje dobiegają końca, a pierwszy września zwiastuje nowe obowiązki, wszyscy są już stęsknieni „normalnego” życia. Kadrem z ostatniego dnia wakacji pochwaliła się Katarzyna Glinka. Jak aktorka i jej dzieci spędzają wolne chwile?

Ostatni dzień wakacji. Starszy celebruje życie towarzyskie z kolegami, młodszy śpi, ja czytam. Od jutra trzymam kciuki za bezpieczny i długoterminowy powrót dzieci do szkoły

- zdradziła Katarzyna Glinka.

Dzieci wracają do obowiązków

W ostatni dzień wakacji siły regenerują nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Powrót do szkoły to nie lada wyzwanie. Odrabianie zadań domowych, nauka nowych przedmiotów i przygotowanie do klasówek, to wszystko wymaga wiele pracy i uwagi. Utrudnieniem jest także panująca pandemia i związane z nią obostrzenia. Mimo wszystko dzieci są szczęśliwe, że ponowienie będą miały okazje biegać po szkolnych korytarzach, czy pograć z kolegami w piłkę.

Katarzyna przyznała, że do grona szczęśliwych uczniów należy także jej syn. Aktorka zdradziła, że Filip przez cały czas tęsknił za swoją klasą, rówieśnikami i nauczycielami.

Filip stęskniony za klasą, lekcjami, kolegami. Cieszę̨ się razem z nim. Wszystkim, którzy zaczynają̨ szkołę̨ życzę̨ powodzenia !!! Rodzicom oczywiście też, żebyśmy dali radę

- pisała Kasia.

Jesteśmy pewni, że w nowych warunkach świetnie poradzą sobie nie tylko pracownicy szkół, ale także uczniowie i ich rodzice.

Już 1 września rozpocznie się kolejny rok szkolny. Ten będzie się jednak znacznie różnił od dotychczas nam znanych. Dzieci wrócą do szkół w czasie pandemii koronawirusa. Co zrobić, aby jak najlepiej zadbać o ich bezpieczeństwo?

Zobacz także:

Mają razem niemal 215 lat, a są ze sobą od 1941 roku. Sekret ich długotrwałego związku jest prosty i inspirujący

Eksplozja w Białymstoku. Nie żyją 4 osoby, w tym dziecko

Sopot, ukochane miejsce Katarzyny Figury. "Czas płynie tutaj harmonijnie"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości