Gwiazdy

Karolina Pisarek pierwszy raz o nowej miłości: "Jestem mega szczęśliwa!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jakiś czas po rozstaniu z Danielem Kenji Matsunagą, Karolina Pisarek związała się z Brazylijczykiem, Jaime Camara. - Myślę, że stary etap trzeba odciąć i trzeba po prostu zacząć coś nowego w życiu - powiedziała modelka.

W wiosennej ramówce zobaczymy między innymi kolejną edycję programu Azja Express. Jedną z jego uczestniczek została Karolina Pisarek. Jak przyznała modelka, podjęła bardzo dobrą decyzję, zabierając w podróż swoja najlepszą przyjaciółkę. Wyjazd z produkcją „Ameryka Express” był dla niej wielką przygodą i spełnieniem marzeń.

Rozstanie z Danielem Kenji Matsunagą

Niestety zaraz po zakończeniu programu modelka musiała zmagać się ze smutkiem spowodowanym rozstaniem z Danielem Kenji Matsunagą - pochodzącym z Brazylii modelem, aktorem i zawodowym piłkarzem. Para poznała się w Japonii, a rozstała się po dwóch latach związku.

Nowa miłość

Obecnie w jej życiu pojawiła się nowa miłość, 17 lat starszy Brazylijczyk - Jaime Camara.

Wyjazd był we wrześniu, my się rozstaliśmy z Danielem po moim wyjeździe. Myślę, że stary etap trzeba odciąć i trzeba po prostu zacząć coś nowego w życiu, coś dojrzalszego i nie ma co patrzyć na przeszłość. U mnie w życiu prywatnym jest najlepiej, jestem mega szczęśliwa

– powiedziała Karolina.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości