Gwiazdy

Kaja Paschalska zachęca do samoakceptacji: "Chodziło mi o to, żeby zachować balans"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Kaja Paschalska o siwieniu, zmarszczkach i botoksie
Kaja Paschalska o siwieniu, zmarszczkach i botoksieDzień Dobry TVN
wideo 2/12

- Uczę się odbierać presję bycia "lepszą" - zewnętrzną i wewnętrzną - z przymrużeniem oka - napisała na Instagramie Kaja Paschalska, zachęcając fanów do samoakceptacji i prezentując im przy okazji kilka siwych pasm na głowie. O tym, co ją do tego zmotywowało oraz o dystansie do wyśrubowanych kanonów, aktorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Kaja Paschalska o samoakceptacji

Kaja Paschalska zamieściła na swoim instagramowym profilu wpis, który wywołał dyskusję o tym, jak akceptować swój wygląd w dobie mediów społecznościowych.

Podobam się sobie w makijażu, używam filtrów na Instagramie. Ale bez tego wszystkiego też jest spoko 

- Chodziło mi o to, żeby zachować balans, żeby tak na dobrą sprawę oczywiście poprawiać sobie samopoczucie. Jeżeli mam ochotę się umalować, ładnie ubrać czy pójść do fryzjera, dlaczego tego nie robić? Natomiast z drugiej strony, kiedy jesteśmy w tej takiej naturalnej wersji siebie, żeby nie traktować tego, jako takiego okresu przejściowego, pomiędzy jednym a drugim, tylko po prostu inną wersję - wyjaśniła aktorka w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda podkreśliła również, że jest świadoma przywilejów, które posiada. Czerpanie radości i zauważanie ich uważa za jeden z kluczy do szczęśliwego życia.

Plany Kai Paschalskiej

Kaja nie jest gwiazdą, którą często można zobaczyć podczas oficjalnych imprez czy na ściankach. Raczej stroni od blasku fleszy, choć z show biznesem związana jest właściwie od dziecka. Choć wcześniej nie chciała wiązać się z teatrem, okazuje się, że aktualnie jej kariera właśnie wokół niego się skupia.

- Zaczęłam grać w teatrze, jest to dla mnie bardzo duża sprawa. Moje odkrycie ostatnich lat. (...) Jest to dla mnie bardzo duża inspiracja - mówi o nowych wyzwaniach zawodowych Kaja Paschalska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości