Gwiazdy

Sara z "Hotelu Paradise 3" odpowiada na nieuzasadnioną krytykę ze strony fanów. "Każdy jest inny i to jest piękne"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Hotel Paradise, Sara Prokopek

Sara Prokopek znana jest z zamiłowania do sportu i zdrowej diety. Posty publikowane przez nią w mediach społecznościowych stanowią cenną inspirację dla wielu osób, ale czasem spotykają się też z otwartą krytyką internautów. W odpowiedzi na nieprzychylne wiadomości, uczestniczka programu "Hotel Paradise 3" podzieliła się z fanami ważną refleksją dotyczącą wyglądu kobiecego ciała.

Sara Prokopek komentuje wiadomości od fanów

Sara Prokopek dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Piękna stewardessa nie znalazła na Zanzibarze miłości, jednak błyskawicznie zyskała sympatię widzów TVN7. Miłośnicy telewizyjnego show pokochali ją za energiczną naturę i szczerość, a wielu z nich aż do tej pory śledzi jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na instagramowym profilu 28-latki nie brakuje motywujących wpisów na temat zdrowego trybu życia. Sara Prokopek często podkreśla, jak ważna jest dla niej regularna aktywność fizyczna, którą stara się łączyć ze zbilansowaną dietą. Okazuje się jednak, że zdjęcia prezentujące jej wysportowaną sylwetkę wywołują u internautów skrajne emocje.

Dostaję często wiadomości: "Ale schudłaś… to brzydko wygląda", "Lepiej zrób sobie biust", (...) "Ale chude nogi", "W programie wyglądałaś lepiej… ten biceps, fuj", "Przytyj, bo takie umięśnione ciało jest mało kobiece" Oczywiście, jest ogromna liczba osób, od których dostaję miłe i kochane wiadomości. Cieszę się, że udaje mi się kogoś zmotywować

- napisała 28-latka na Instagramie. Dodała też, że szczere wyznanie dotyczące krytycznych komentarzy nie bez powodu znalazło swoje miejsce na jej profilu.

- Piszę ten post to, żeby Wam powiedzieć, że niezależnie od tego, jak wyglądamy, najważniejsze, żeby czuć się dobrze w swoim ciele - czytamy.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Sara Prokopek zaapelowała do fanów

W szczerym poście uczestniczka programu "Hotel Paradise 3" zwróciła uwagę na to, że wygląd zewnętrzny nie powinien być traktowany jako ważne kryterium oceny drugiego człowieka. W ten sposób przypomniała internautom o tym, że krytyczne uwagi dotyczące kobiecego ciała mogą być niezwykle krzywdzące i czasami warto powstrzymać się od ich wygłaszania.

- Moja sylwetka, mój wybór, kocham sport, tak już mam i będę taka. Kocham wysportowane ciało, zarys mięśni, mały biust. I taką się lubię, jest to indywidualna kwestia. Ziomki bądźmy sobą, nie dajmy się zwariować, każdy jest inny i to jest piękne - podsumowała swoją wypowiedź Sara Prokopek, a jej słowa natychmiast spotkały się z uznaniem fanów.

"Akceptacja siebie najważniejsza. Nie żyjemy po to, by spełniać czyjeś oczekiwania. Jesteś piękna", "Niech każdy patrzy na siebie i żyje swoim życiem", "Ludziom ciągle coś nie będzie pasować. Za duży biust, za mały biust, za niska, na wysoką, zbyt umięśniona, za mało wysportowana i tak można wymieniać bez końca. Trzeba robić swoje i się nie przejmować" - czytamy komentarze. 

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości