Gwiazdy

Michalina Robakiewicz cieszy się ze współpracy z mamą. "Uniknę pewnych komentarzy"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Michalina Robakiewicz o pracy z mamą, Adrianną Biedrzyńską

Michalina Robakiewicz zagrała w serialu "Kontrola", wyreżyserowanym przez 22-letnią Nataszę Parzymies. W drugim sezonie, który już 21 grudnia pojawi się w Playerze, do obsady dołączyła mama aktorki, Adrianna Biedrzyńska.

Michalina Robakieiwcz o pracy z mamą

Adrianna Biedrzyńska była zachwycona tym, jak pracuje młoda reżyserka, Natasza Parzymies i co udało jej się stworzyć przy okazji pierwszego sezonu "Kontroli". Teraz gra w serialu razem z córką, Michaliną Robakiewicz.

- Na pewno dużym prowodyrem była moja mama, która jak obejrzała pierwszy raz kontrolę to powiedziała: "przekaż Nataszy, że jestem zachwycona i że ja u niej zagram, nawet za darmo, nie ma problemu, na takich rzeczach chce się pracować". To było trochę takie żartobliwe też, ale ja to faktycznie przekazałam Nataszy. I ona mówi: "kurde, ale to jest dobry pomysł, żeby tak było" - wspomina Robakiewicz.

Aktorka cieszy się, że może pracować na jednym planie z mamą. Panie mają już doświadczenie współpracy na deskach teatru.

- Poniekąd przewrotnie cieszę się, że mama dołączyła do projektu, w którym ja już byłam wcześniej, bo dzięki temu uniknę pewnych komentarzy, które zawsze są i będą. Chociaż ja uważam, że tak samo jak dzieci lekarzy patrzą na swoich rodziców i chcą zostać lekarzami, dzieci przejmują biznesy, sklepy to tak samo ja siedząc w teatrze i na planie od dziecka wiedziałam, że chcę być aktorką - powiedziała Michalina Robakiewicz.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Serial "Kontrola" Nataszy Parzymies

2. sezon serialu "Kontrola" wyreżyserowany przez 22-letnią Nataszę Parzymies będzie można zobaczyć od 21 grudnia w Playerze. Pierwsza seria okazała się internetowym hitem i zdobyła miliony wyświetleń na całym świecie. To historia miłości dwóch młodych kobiet, Natalii i Majki, które napotykają wiele problemów na drodze do bycia razem.

Jak mówią twórcy, jest to uniwersalna historia o miłości, przeciwnościach losu i poszukiwaniu szczęścia. Średnia wieku twórców to 25 lat. Do drugiego sezonu oprócz Adrianny Biedrzyńskiej dołączyła także Magdalena Boczarska.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości