Gwiazdy

Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Fani nie mają wątpliwości i już składają gratulacje

Gwiazdy

Aktualizacja:

Justyna Kowalczyk opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zaskoczyło jej fanów. W komentarzach posypały się gratulacje. Mistrzyni w biegach narciarskich potwierdziła informacje, a o szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.

Justyna Kowalczyk w ciąży

Najnowsze zdjęcie na profilach Justyny Kowalczyk na Instagramie i Twitterze wzbudziło niemałe zainteresowanie fanów. Widać na nim mistrzynię w biegach narciarskich podczas wędrówki w Tatrzańskim Parku Narodowym. To, co przykuło uwagę to jej wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Fani sportsmanki nie mają wątpliwości – Justyna Kowalczyk i jej mąż Kacper Tekieli spodziewają się swojego pierwszego dziecka . W komentarzach posypały się gratulacje.

  • Obserwuję stale, a WIDZĘ dopiero teraz, jest Pani Niesamowita! Gratulacje!!!!
  • No w końcu ukazał się ten piękny brzusio.
  • Gratulacje.

Justyna Kowalczyk na początku nie komentowała doniesień, aż w końcu podzieliła się z fanami radosną wieścią. - Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa - napisała. Przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego najlepszego!

Justyna Kowalczyk - kariera i życie prywatne

Justyna Kowalczyk to biegaczka narciarska, mistrzyni i multimedalistka olimpijska, mistrzyni i multimedalistka mistrzostw świata, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich.

W latach 2018–2021 była asystentką trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich. Od 26 marca 2021 roku pełni funkcje dyrektora sportowego Polskiego Związku Biathlonu.

We wrześniu 2020 roku Kowalczyk wzięła ślub z Kacprem Tekieli. O tym ważnym wydarzeniu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uroczystość odbyła się w Gdańsku, rodzinnym mieście wybranka serca sportsmenki. Ślub miał odbyć się wcześniej, ale został przełożony ze względu na pandemię koronawirusa.

Zobacz wideo: Justyna Kowalczyk wyszła za mąż. Ślub odbył się w Gdańsku

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Reporter: Basia Pasek

Pozostałe wiadomości