Gwiazdy

Justyna Kowalczyk skończyła 38 lat. "Dla niej to był wyjątkowy rok"

Gwiazdy

Justyna Kowalczyk skończyła 38 lat. "Dla niej to był wyjątkowy rok"

Justyna Kowalczyk świętuje urodziny. Sportsmenka skończyła 38 lat, a ostatni rok był dla niej szczególny. Tym razem nie z uwagi na dokonania sportowe, a życie prywatne.

Justyna Kowalczyk na zawsze zapisała się w sercach kibiców sportów zimowych. W końcu czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich dostarczyła Polakom wielu emocji. 19 stycznia multimedalistka olimpijska skończyła 38 lat. Co u niej słychać?

Justyna Kowalczyk kończy 38 lat

Od dwóch lat coraz rzadziej słyszymy o sportowych sukcesach Justyny Kowalczyk. Gwiazda szczytową formę ma już za sobą i to zupełnie normalne. Nadal pozostaje jednak aktywna fizycznie, o czym świadczą chociażby zdęcia i nagrania wrzucane przez nią do mediów społecznościowych.

Ze względu na pandemię w ubiegłym roku Justyna Kowalczyk pewnie nie miała na nogach nart, tak często, jakby sobie tego życzyła, ale to nie oznacza, że w jej życie wkradła się nuda.

- Dla niej to był wyjątkowy rok, bo wzięła ślub cywilny. Jest to teraz Justyna Kowalczyk-Tekieli - przypomniał widzom Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

Justyna Kowalczyk w górach z mężem

Ukochany Justyny Kowalczyk nie jest biegaczem narciarskim, jednak sporty zimowe są bliskie jego sercu. Kacper Tekieli zajmuje się wspinaczką górską i jest alpinistą. Zakochani chętnie zdobywają szczyty razem. Jak dowiedzieliśmy się z instagramowego profilu olimpijki, para powitała nowy rok na ośnieżonym Kasprowym Wierchu.

Jubilatce życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0