mistrzyni świata

  mistrzyni świata

  Cała Polska pasjonowała się walkami z jej udziałem, podziwiając umiejętności i twardy charakter mistrzyni UFC. W Dzień Dobry TVN postanowiliśmy odkryć prywatne oblicze Joanny Jędrzejczyk. Czy ma czas dla rodziny i przyjaciół? Czy lubi gotować? W ramach aukcji WOŚP można wylicytować trening z Joanną!

  Gościem Dzień Dobry TVN była Natalia Sadowska, mistrzyni świata w warcabach. Jak Natalia wspomina zawody? Kto zaszczepił w niej miłość do warcabów? Jak wyglądają jej treningi i, jakie trzeba mieć do gry predyspozycje?

  Wrocławianka Marta Robak wiele razy zdobywała tytuł Mistrzyni Polski, trzy razy - Mistrzyni Europy, a niedawno została najlepszą fryzjerką artystyczną na świecie. Powiedziała nam o swojej pracy, rodzinie i marzeniach. Zobaczcie, jak długo trzeba czekać na wizytę u Pani Marty.

  Złoty pas w MMA oznacza tyle samo, co złoty medal na Olimpiadzie. Joannie Jędrzejczyk podczas ostatnich mistrzostw udało się go wywalczyć. Skąd pomysł, żeby bić się w klatce? Jaj jej rodzice zareagowali na nietypową, dość męską pasję córki? Co oznacza waga słomkowa i o czym myśli kobieta na chwilę przed walką? Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Joannę Jędrzejczyk, mistrzynię świata w MMA.

  Katrin urodziła się na Ukrainie, ale ma rosyjsko-afrykańskie korzenie. Do Polski, kosmopolitka o egzotycznej urodzie, sprowadziła się 8 lat temu. Od trzech lat ma polskie obywatelstwo. Co więcej, reprezentuje nasz kraj w karate tradycyjnym. Poznajcie mistrzynię świata w karate tradycyjnym Katrin Kargbo, która opowiedziała w Dzień Dobry TVN o swojej miłości do sportu i tańca.