Gwiazdy

Justin Bieber po raz kolejny wystąpi w Polsce. Kiedy odbędzie się koncert?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tvn24.pl
Justin Bieber

Justin Bieber przedstawił swoim fanom plan długo wyczekiwanej trasy koncertowej. W ramach tournée "Justice World Tour" kanadyjski wokalista odwiedzi aż 20 krajów, w tym Polskę. Będzie to jego trzecia wizyta w naszym kraju. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert jednego z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia?

Justin Bieber przyjedzie do Polski

Justin Bieber zdradził szczegóły zbliżającej się trasy koncertowej, w ramach której zamierza wystąpić na scenie dokładnie 90 razy. Wokalista pojawi się w 20 krajach i będzie promował materiał z szóstej płyty studyjnej "Justice", która miała swoją premierę w pierwszym kwartale 2021 roku.

Międzynarodowe tournée kanadyjskiego artysty rozpocznie się w maju 2022 roku i potrwa aż do końca marca 2023 roku. Muzyk po raz kolejny zdecydował się odwiedzić Polskę. Miłośnicy jego twórczości muszą jednak liczyć się z tym, że w ramach trasy "Justice World Tour" w naszym kraju odbędzie się tylko jeden koncert.

Zobacz wideo: Kraków przyciąga gwiazdy halą koncertową

Kraków przyciąga gwiazdy nową halą koncertową
Kraków przyciąga gwiazdy nową halą koncertową Ta hala jest największą w Polsce i najbardziej nowoczesną halą

Justin Bieber w Polsce - data i miejsce koncertu

Wizyta Justina Biebera w Polsce to nie lada gratka dla fanów artysty. Autor przebojów "Peaches", "Love Yourself" i "Baby" po raz kolejny zagra w hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków. Występował tam już w listopadzie 2016 r.

Wszystko wskazuje na to, że podróż do Polski będzie swego rodzaju ukoronowaniem międzynarodowej trasy "Justice World Tour". Koncert zaplanowany jest na 25 marca 2023 roku. Miłośnicy twórczości kanadyjskiego wokalisty z pewnością nie mogą doczekać się tego wydarzenia.

Więcej informacji na ten temat na tvn24.pl

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości