Gwiazdy

Spice Girls wracają z trasą koncertową. Czy na scenie pojawi się Victoria Beckham?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Zagraniczne media rozpisują się na temat słynnego w latach 90. girls bandu. Wszystko wskazuje na to, że Spice Girls planują światową trasę koncertową w 2023 roku. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Spice Girls - kultowy zespół lat 90.

Scary Spice (Melanie Brown), Sporty Spice (Melanie Chisholm), Baby Spice (Emma Bunton), Ginger Spice (Geri Halliwell) i Posh Spice (Victoria Beckham) tworzyły najsłynniejszy żeński zespół lat 90-tych. Ich kawałek "Wannabe" nucił niemal cały świat. W lipcu br. utwór, który podbił światowe listy przebojów, świętował swoje 25-lecie.

Pierwsza płyta pt. "Spice" została sprzedana w ponad 31 milionach kopii na całym świecie, a tym samym stała się najchętniej kupowanym albumem wykonywanym przez żeński zespół w historii. Spice Girls stały się jednym z fenomenów muzyki rozrywkowej końca XX wieku, a na ich koncerty przychodziła rzesza fanów.

Jednak po 6 latach działalności wokalistki rozwiązały girls band. Do czasu, bo teraz znów mają wystąpić razem na scenie. I to w komplecie!

Spice Girls wraca na scenę?

Wszystko wskazuje na to, że niedługo ujrzymy słynne "spicetki".

- One miały już swoją trasę powrotną. Wróciły w 2019 roku, a teraz w 2023 roku ma być ich trasa koncertowa, ale uwaga, podobno Victoria Beckham zgodziła się wystąpić na jednym z koncertów. I to jest coś, bo ona powiedziała, że nie chce wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i Spice Girls to jest raczej rozdział zamknięty w jej życiu. Tutaj podobno ma zrobić wyjątek – tłumaczyła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Jak podają zagraniczne media, Spice Girls prowadzą już poufne rozmowy na temat trasy koncertowej w 2023 roku.

- Cztery dziewczyny od jakiegoś czasu dyskutują o światowej trasie, a to bardzo poufne spotkanie zostało zapisane w dzienniku, aby mogły dopracować ostateczne szczegóły - przekazał informator "The Sun".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości