Mel B w poruszającym spocie dotyczącym przemocy domowej. Dlaczego gwiazda Spiece Girls chce nagłaśniać temat?

Dzień Dobry TVN
Mel B zaangażowała się kampanię fundacji Woman's Aid, która działa na rzecz kobiet doświadczających przemocy. Gwiazda zespołu Spice Girls ma osobiste powody, by wspierać tego rodzaju akcje. Jaki jest jej przekaz dla kobiet?

Kariera Mel B

Brytyjska wokalista w zespole Spice Girls występowała pod pseudonimem Scary Spice. Żeńska grupa zasłynęła hitami takimi jak m.in. "Wannabe" i "Spice Up Your Live". Po czterech latach wspólnego nagrywania płyt i koncertowania na całym świecie każda z wokalistek girlsbandu zajęła się własną karierą muzyczną. Grupa miała kilka reaktywacji. Ostatnio gwiazdy ze Spiece Girls pojawiły się na scenie w 2019 roku w składzie: Melanie Brown, Melanie Chisholm, Geri Halliwell i Emma Bunton. Nie dołączyła do nich Victoria Beckham.

Mel B wydała też dwa solowe albumy i była jurorką programów: "X Factor", "Mam talent" i "Taniec z gwiazdami".

Życie prywatne Mel B

Artystka ma trzy córki: Phoenix Chi (22), Angel Iris (14) i Madison (10). Najmłodsza jest dzieckiem ze związku z z producentem muzycznym Stephenem Belafontem, z którym Mel B rozwiodła się w 2017 roku. Teraz możemy zobaczyć Mel B w filmie poruszającym problem przemocy domowej . Ma to wiele wspólnego z jej ostatnim małżeństwem.

Mel B w kampanii fundacji Woman's Aid

Fundacja Woman's Aid działa na rzecz kobiet doświadczających przemocy w domu. Do grypy takich kobiet należy Mel B. Gwiazda przez 10 lat była w związku małżeńskim ze Stephenem Belafontem. Dopiero niedawno ujawniła, że mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Gwiazda napisała na Instagramie, że film fundacji Woman's Aid, w którym wystąpiła, to najważniejszy klip w jej życiu. Mel B chce głośno mówić o tym, co ją spotkało i namawiać kobiety do tego, by próbowały wydostać się ze swoich traum. Sama przez wiele lat milczała, ale przemoc, której doświadczyła, została opisana przez nią w książce "Brutally Honest".

W kampanię fundacji Woman's Aid, w której wystąpiła, ma zaangażować się więcej znanych osób.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Victoria i David Beckhamowie szykują o sobie film dokumentalny. "Zrobią to na własnych zasadach"

Charakterystyka mody lat 90. Te trendy wracają w wielkim stylu

Obama, Merkel i Clinton z siniakami na twarzy. Przejmujący wpis Dominiki Kulczyk: "Ofiary nie są anonimowe"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości