Gwiazdy

Julia Volkova z t.A.T.u. przeszła metamorfozę. Gwiazda duetu nastolatek jest dziś nie do poznania

Gwiazdy

Aktualizacja:
mikrofony na scenie

Julia Volkova, gwiazda rosyjskiego duetu z t.A.T.u przeszła niesamowitą metamorfozę. Niedawno obchodziła 35 urodziny, ale jej zabiegi medycyny estetycznej spowodowały, że wizerunek gwiazdy lat 00. poszedł w niepamięć. Zobacz jak wygląda teraz!

Gwiazda zespołu Tatu szokuje wyglądem

Julia Volkova swoją przygodę z show-biznesem zaczęła już w wieku 14 lat, gdy ze swoją przyjaciółką Leną Katiną podbijały rynek muzyczny. Nastolatka zachwycała wtedy swoim wdziękiem i dziewczęcą urodą. Teraz na zdjęciach nie przypomina już dawnej siebie. Wyraziste rysy twarzy, powiększone usta oraz mocny makijaż zupełnie zmieniają obraz Julii, jaki wszyscy pamiętamy z czasów świetności zespołu t.A.T.u.

Wokalistki zespołu przez wiele lat utrzymywały, że są parą – nie tylko na scenie , ale także w życiu prywatnym. W latach 00. wzbudziło to sporo kontrowersji, a atmosfera, którą wywołał ten skandal, jeszcze bardziej napędził karierę nastolatek. Dziś Julia jest matką 16-letniej córki i 13-letniego syna, a Lena kontynuuje swoją karierę jako piosenkarka, choć już nie z takim powodzeniem jak niespełna 20 lat temu.

t.A.T.u – rosyjski towar eksportowy

Duet założony przez nastolatki w 1999 roku, to jeden z niewielu zespołów z Rosji, któremu udało się odnieść sukces na międzynarodowej scenie muzycznej. Ich utwory Nas Ne Dagoniat, All About Us czy All The Things She Said podbijały listy przebojów w Europie i niemal każdy jest w stanie zanucić którąś z wyżej wymienionych melodii. W trakcie działalności zespołu wydały 5 albumów, które sprzedały się w milionach egzemplarzy. Jednym z sukcesów Julii i Leny było również 3 miejsce na 48. Konkursie Eurowizji w Rydze w 2003 roku. 6 lat później zespół ogłosił zawieszenie. Powodem miało być realizowanie swoich solowych projektów muzycznych. W 2012 wokalistki zdecydowały się rozejść na dobre. Lena Katina i Julia Volkova rozstały się w nieprzyjemnych okolicznościach, obwiniając siebie nawzajem za rozpad t.A.T.u.

Pamiętacie ich przeboje?

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości