Gwiazdy

Alanis Morissette wystąpi w Polsce w 2020 roku. Sprzedaż biletów rusza już niebawem

x-news

Gwiazdy

Alanis Morissette wystąpi w Polsce w 2020 roku. Sprzedaż biletów rusza już niebawem

x-news

Alanis Morissette jest wokalistką z jednym z najlepszych debiutów muzycznych w historii, jej album "Jagged Little Pill" sprzedał się w nakładzie ponad 33 milionów egzemplarzy. Z okazji 25-lecia premiery krążka rusza w trasę koncertową. 

Alanis Morissette karierę rozpoczęła w 1995 roku. Jej pierwsza płyta międzynarodowa okazała się ogromnym sukcesem oraz drzwiami do długoletniej kariery. Wokalistka wprowadziła słuchaczy w nowe brzmienie, które spotkało się z ciepłym przyjęciem nie tylko fanów, ale także krytyków. 

Alanis Morissette w Polsce

Pomimo ćwierć wieku na scenie muzycznej, Alanis dotychczas nie odwiedziła Polski. W końcu nadszedł moment, na który od dawna czekali jej fani. Artystka wyrusza w wyjątkową trasę koncertową z okazji jubileuszu "Jagged Little Pill", w trakcie której promować będzie również nowy album "Such Pretty Forks In The Road". Będzie to wyjątkowa okazja dla słuchaczy na ponowne zetknięcie się z znanymi hitami w wersji live oraz poznanie nowego repertuaru Alanis. Piosenkarka wystąpi w warszawskiej hali EXPO 10 października 2020 roku

Bilety na koncert Alanis Morissette w Polsce

Oficjalna sprzedaż biletów rusza już za tydzień! Od 28 lutego będziecie mieli możliwość kupienia wejściówek na koncert artystki. Jeśli jednak zależy wam na zarezerwowaniu miejsca wcześniej, przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 26 lutego 2020 o 10:00. Dodatkowo od 27 lutego 2020 od godz. 10:00 otwarta będzie przedsprzedaż Ticketmaster. 

Poza karierą muzyczną, Alanis także dba o rodzinę. Niedawno witała na świecie swoje trzecie dziecko, zobacz wideo!

Więcej:
Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0