Gwiazdy

Johnny Depp spotyka się prawniczką? To właśnie ona brała udział w słynnym procesie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Onet.pl
Co nowego w świecie gwiazd?

Serce Johnny'ego Deppa, jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie, prawdopodobnie znów jest zajęte - donoszą zagraniczne media. Według nich nową wybranką gwiazdora jest prawniczka Joelle Rich. To właśnie ona reprezentowała go w słynnym procesie o zniesławienie.

Johnny Depp umawia się z Joelle Rich?

Jak podaje "Mirror", Johnny Depp ma nową sympatię. Kim jest jego wybranka? Okazuje się, że amerykański aktor spotyka się z prawniczką Joelle Rich. To właśnie ona reprezentowała go w procesie o zniesławienie, który wytoczył "The Sun" w 2020 roku.

-To nie jest ta kobieta, która broniła go w procesie z Amber Heard, to nie jest Camille Vasquez - tłumaczyła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Choć proces zakończył się wygraną portalu, to jest szansa, że gwiazdorowi udało się zdobyć coś cenniejszego. Według "Us Weekly" ich relacja zamieniła się w romans. - To jest poważne. Są prawdziwą parą - pisano.

Kim jest Joelle Rich?

Joelle Rich ma 38 lat i pracuje w międzynarodowej firmie konsultingowej Schillings, która współpracuje m.in. z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. Jest w trakcie rozwodu z dyrektorem korporacji Bluebox. Podczas trwania małżeństwa na świat przyszła ich dwójka synów.

Johnny Depp jest w związku z Joelle Rich?

Prawniczka pojawiała się również w towarzystwie aktora podczas procesu dekady z Amber Heard. "Daily Mail" podkreśla, że nie była ona w zespole obrońców Johnny'ego, a mimo to pojawiała się na sali rozpraw.

- Sprawa miała dla niej znaczenie osobiste - czytamy na stronie portalu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Drew Angerer / Staff / Getty Images

Pozostałe wiadomości