Gwiazdy

Joanna Opozda pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Joanna Opozda opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje w naturalnej odsłonie. Pod postem od razu posypały się liczne komplementy, a fanki piszą wprost, że aktorka promienieje w ciąży. "Dużo zdrowia" - życzą.

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda długo utrzymywała ciążę w tajemnicy przed mediami. Oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła pojawiające się od jakiegoś czasu spekulacje, wydała pod koniec września 2021 roku.

- W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos. Tak, to prawda, spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi - napisała wówczas.

Joanna Opozda stara się chronić swoją prywatność. Co jakiś czas dzieli się jednak chwilami ze swojego życia, czego dowodem jest jej najnowszy post.

Zobacz wideo: Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym

Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym
Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnymŹródło: Dzień Dobry TVN
Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym

Joanna Opozda spaceruje z psem

Do jej instagramowej galerii właśnie trafiło jesienne zdjęcie, na którym pozuje z psiakiem.

Futrzaki pozdrawiają 

Aktorka zaprezentowała się na zdjęciu w ciepłym okryciu i kapeluszu. Nie miała ani grama makijażu. I choć w XXI wieku wiele mówi się o ciałopozytywności, to zdjęcia gwiazd w naturalnej odsłonie wciąż budzą wiele emocji. Tymczasem Joanna Opozda udowodniła, że wcale nie potrzebuje czerwonych dywanów, by wyglądać pięknie. Pod postem posypały się liczne komplementy.

"Pięknoty. Dużo zdrówka", "Piękna", "Ślicznie pani wygląda. Ciąża służy", "Śliczności" - czytamy.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości