Gwiazdy

Joanna Krupa chce adoptować dziecko z Polski lub Ukrainy?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Pudelek.pl
Joanna Krupa pomaga ukraińskim dzieciom

Joanna Krupa wraz z mężem zaangażowali się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Para przyleciała do Polski, aby być blisko tych, którzy potrzebują wsparcia. W mediach pojawiły się informacje, że sytuacja za naszą wschodnią granicą zainspirowała małżeństwo do adopcji dziecka. Modelka skomentowała te doniesienia.

Joanna Krupa i Douglas Nunes pomagają Ukrainie

Mąż Joanny Krupy bardzo zaaranżował się w pomoc ukraińskim uchodźcom szukającym schronienia w Polsce. W połowie marca Douglas Nunes przyjechał aż z Kalifornii na polsko-ukraińską granicę, by nieść wsparcie ofiarom rosyjskiej inwazji. Mężczyzna relacjonował swój pobyt w kraju małżonki za pomocą social mediów.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Podczas tej wizyty Douglas Nunes współpracował w Polsce z fundacją Alliance 4 Children in Ukraine. W porozumieniu z instytucją charytatywną zajmował się finansowaniem i kupowaniem pojazdów opancerzonych, których głównym zadaniem jest ewakuacja dzieci z Ukrainy, ale też dbał o pozyskiwanie kamizelek kuloodpornych.

Joanna Krupa chce adoptować dziecko

Kilka tygodni później do Polski przyleciała również Joanna Krupa. Modelka wraz ze swoją siostrą Martą pojawiła się w Przemyślu, aby wesprzeć małych uchodźców z Ukrainy. Sytuacja maluchów bardzo porusza Joannę, która sama również jest mamą.

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że sytuacja w Ukrainie sprawiła, że małżeństwo zaczęło zastanawiać się nad adopcją dziecka właśnie z Ukrainy lub Polski.

- Z mężem myślimy coraz bardziej, że może w przyszłości zdecydujemy się na adopcję. To jest bardzo mocny temat i wymaga dłuższej rozmowy. Myślimy, żeby adoptować dziecko z Ukrainy albo z Polski. Douglas zawsze chciał adoptować dziecko, jestem na to otwarta - opowiada w rozmowie z Pudelek.pl

Joanna Krupa przyznała, że jej mąż planuje zorientować się, jak wygląda procedura adopcyjna oraz podjął współpracę z fundacją związaną z jednym z domów dziecka.

- Douglas pracuje teraz z fundacją domu dziecka i zacznie powolutku dowiadywać się, jak ten proces działa i ile czasu trwają niezbędne formalności. Miłość i serce powinny być dla każdego dziecka - dodaje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości