Gwiazdy

Monika Mrozowska na zdjęciu z 12-letnią córką. Fani: "Jak siostry"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Monika Mrozowska
fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East NewsMonika Mrozowska o macierzyństwie

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Aktorka tuż przed 12. urodzinami córki wróciła do wspomnień. "Czekałam na poród, zastanawiałam się, jak to będzie". Dziś gwiazda przyznaje, że choć czas nieubłaganie pędzi, chciałaby dobrze wykorzystać każdą minutę u boku bliskich. To właśnie czas spędzony z rodziną jest dla niej najważniejszy.

Monika Mrozowska – rodzina

Monika Mrozowska to aktorka, której udało się połączyć życie rodzinne z życiem zawodowym. A to, trzeba przyznać, wymaga dobrej organizacji. Mama czwórki dzieci aktywnie udziela się także w sieci, gdzie bez ogródek pokazuje blaski i cienie macierzyństwa. Za szczerość tę pokochali ją fani.

Niedawno gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką. Wróciła do emocji, jakie towarzyszyły jej przed narodzinami pociechy.

- Ta "kruszynka" za miesiąc kończy 12 lat, ta ciut większa "kruszynka" 42 lata… Pamiętam, jak leżałam w szpitalu tuż przed 30 urodzinami, czekałam na poród i … zastanawiałam się, jak to będzie, jak będę miała 40, a ten "człowiek z brzucha" skończy 10 ? Wydawało mi się, że do tego momentu miną lata świetlne… Nie minęły, za to nie wiem kiedy przeleciały dwa kolejne - czytamy pod fotką.

W dalszej części wpisu aktorka poruszyła temat przemijającego czasu. Jak przyznała, chciałaby dożyć przynajmniej 80 lat, by towarzyszyć swojej rodzinie w pięknej drodze zwanej życiem. Póki ma na to szanse, nie zamierza tracić ani sekundy.

Mam taki plan, żeby dożyć minimum 80… powiecie „kupa czasu!!!” Nie kochani, ja wiem, że jest później, niż nam się wydaje… Dlatego nie można tracić ani sekundy …

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Monika Mrozowska o swoim wieku

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich znalazły się zarówno komplementy dotyczące wizerunku mamy i córki, jak i wieku aktorki. Jedna z internautek nie mogła uwierzyć, że Monika w tym roku obchodzi już 42. urodziny, inna zaś podsumowała, że dziewczyny wyglądają jak siostry.

- "Majka, już 42? Wyglądasz na 30-stkę", "Jak siostry", "Obie śliczne" - powiedziała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości