Dorota Gardias uczy córkę, że nie zawsze trzeba wygrywać. "Płakała i pytała, dlaczego odpadłam"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Dorota Gardias

Dorota Gardias ukrywała swoją tożsamość w programie "Mask Singer" pod kostiumem Róży. Udział prezenterki w show był owiany tajemnicą. Nie wiedziała o nim nawet jej córka. 8-letnia Hania mocno przeżyła przegraną mamy. - To dobry moment, by wytłumaczyć dziecku, że nie zawsze trzeba wygrywać - uznała pogodynka.

"Mask Singer". Córka Doroty Gardias reaguje na udział mamy w programie

2 kwietnia z programem "Mask Singer" pożegnała się Róża. Po oficjalnej demaskacji wyszło na jaw, że była nią Dorota Gardias. Choć pogodynka nie mogła mówić przyjaciołom o udziale w show, przyznaje, że bliscy podejrzewali ją o cosobotnie występy w kwiecistym kostiumie. - Znajomi poznawali mnie po figurze, po tym, jak składam ręce i jak stoję - opowiada w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.

Pewne przypuszczenia miała również 8-letnia córka Doroty Gardias. Mała Hania z zaciekawieniem oglądała występy i snuła domysły. - Byłam bardzo zaskoczona jej reakcją, ponieważ ona mówiła mi wielokrotnie: "Mama, przecież ta pani śpiewa tak jak ty, to jesteś ty". Ciągle to mówiła, ale sama w to nie wierzyła - wyjaśnia prezenterka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Dziewczynka nie uzyskała od matki żadnego potwierdzenia, dlatego zaskoczenie, gdy ją zobaczyław telewizji, było ogromne.

- Nie mogła wiedzieć, bo wszystko by wygadała w szkole. Ma osiem lat, taka informacja byłaby hitem wśród koleżanek i kolegów, więc niestety nie mogłam jej powiedzieć. (...) Jak okazało się, że to jestem ja, rozpłakała się. Z jednej strony przytulała mnie i mówiła, że jest ze mnie dumna i że jestem najlepsza, a za chwilę płakała i pytała, dlaczego odpadłam, bo to niesprawiedliwe - wspomina gwiazda.

Dorota Gardias uczy córkę przegrywania

Dorota Gardias zaznaczyła, że udział w "Mask Singer" był dla niej ogromną przygodą, a dla córki lekcją pokory. Rozgoryczenie 8-latki sprawiło, że pogodynka miała okazję sprawdzić się w roli rozsądnej, doświadczonej matki.

- Miała [córka - przyp. red.] w sobie różne emocje, ale to dobry moment na to, żeby wytłumaczyć dziecku, ile dobrego wynika z tego wszystkiego, jaka jestem szczęśliwa i że nie zawsze trzeba wygrywać, nie zawsze wygrana jest wygraną. Uważam, że ja wygrałam w tym programie bardzo dużo i to jest bezcenne. Myślę, że tylko ten program mógł mi to dać - ocenia gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości