Gwiazdy

Daria Ładocha świętuje urodziny córki. "Dzięki niej stałam się zupełnie inną kobietą"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Daria Ładocha
Paweł Wodzyński/East NewsDaria Ładocha

Daria Ładocha jest mamą dwóch córek. Młodsza z nich, Mania, świętuje 9. urodziny. Gwiazda z tej okazji opublikowała wzruszający post, w którym wyznała, jak zmieniło ją macierzyństwo. Obie córki są najbardziej wyjątkowymi osobami w jej życiu.

Daria Ładocha - macierzyństwo

Daria Ładocha od lat prężnie rozwija swoją karierę w mediach. Regularnie pojawia się w Dzień Dobry TVN, gdzie dzieli się pomysłami na pyszne potrawy. Jest prowadzącą różnego rodzaju programów telewizyjnych, a do niedawna brała udział w nowym show TVN "Mask Singer". Na co dzień jest bardzo zapracowana, ale każdą wolną chwilę poświęca swoim córkom - 13-letniej Laurze i 9-letniej Matyldzie. Pociechy są jej największą dumą.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mania skończyła właśnie 9 lat. Z tej okazji Daria pochwaliła się zdjęciem córki na Instagramie i napisała dla niej wyjątkowe życzenia. Wyznała też, że bycie mamą to piękna przygoda w jej życiu, która miała na nią wielki wpływ.

- Mój ukochany, mały człowiek. Dziś Mania kończy 9 lat. Kolejny rok wspaniałej przygody za nami. Przyszła na świat z wieloma naukami dla mnie: między innymi, bym spełniała swoje marzenia i potrafiła cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Dzięki Niej stałam się zupełnie inną kobietą. Mania ma najlepsze poczucie humoru jakie znam - stwierdziła Ładocha.

Córka Darii Ładochy świętuje urodziny

Posiadanie dzieci i obserwowanie, jak dorastają, jest dla Darii ogromnym szczęściem.

- Razem z Jej siostrą @laura__kulita i tatą mamy ubaw po pachy każdego dnia. Jak co roku jestem pełna wzruszenia i przepełniona miłością. Oraz dumą, że jestem Jej mamą i mogę podążać za Jej marzeniami. W programie "Patenciary" zawsze była sobą i nigdy nikogo nie udawała. A reżysera to chyba nawet nie zauważyła. Rośnij zdrowo, Królowo. A ja zawsze będę starała się nadążyć za Tobą. Bo razem z Twoją siostrą jesteście najbardziej wyjątkowymi ludźmi, jakich znam. Wszystkiego najlepszego, moja Matyldo (ryczę jak bóbr, jak to piszę) - przyznała Ładocha.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości